Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen ruha...

Szerintetek egy ilyen ruha illetlen érettségire?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. jún. 21. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ezek nem ünneplő ruhák. Az első valóban alkalmi, de érettségire mindenhol megkövetelik a fehér inget és fekete aljat, lányok esetében illő a szoknya de lehet nadrág is. A második meg inkább egy városba szaladgálós darab.
2016. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BulmaSwan ***** válasza:
Érettségin nem divatozni vagy. Inkább menj el fehér blúzban és szoknyában.
2016. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem illetlen, csak nem szokás. Egyik osztálytársam kockás ingben és zsebes rövidnadrágban jött érettségizni, na, az illetlenség volt.


Off: sose értettem ezt a felül világos, alul sötét ragaszkodást az ünnepi viselethez. Pl. én mellben erősebb vagyok, mindig is jobban örültem volna, ha az ingem lehetett volna sötét és a szoknyám/nadrágom világos.

2016. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző, ezt mondjuk egy kosztüm megoldja, sötét blézerrel és az jó iskolai ünnepségre is
2016. jún. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem értem volna egy kosztümmel, ha évnyitó meg évzáró ünnepségeken 30 fok van és lerohad rólam a blézer. De most már úgyis mindegy, hiszen nem járok iskolába egy ideje.
2016. jún. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért akarok ebbe menni, mert nagyon kényelmes mindkettő + nem izzadok annyira benne, mert vékony anyagúak. A "hivatalos" fehér blúz meg valami szörnyű, vastag kényelmetlen anyagból van.
2016. jún. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!