Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismered a "munkaamerikaban.hu"...

Ismered a "munkaamerikaban.hu" munkaerő közvetítőt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla? Volt neked, vagy ismerősödnek dolga vele?

2016. nov. 30. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még mindig nem értitek látom. milliószor el lett mondva már, hogy nem legális, fekete munkát kínálnak. ha neked kell a bizonytalanság akkor vállald be. én nem tenném, pláne most hogy Trump lesz az elnök
2016. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Volt dolgod velük?

Ha illegális, akkor, hogy-hogy még nem töröltették az oldalt is?

Nem kötekedés, hanem tényleg érdekel a dolog !

Nem mondom, hogy biztosan nem illegális, csak szeretném objektíven látni.

2016. nov. 30. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg ki tudsz jutni veluk, de csakis feketen. Vizumot ilyen munkakra nem adnak. Ennek a hatulutoje, hogy semmi nem lehet a neveden, nem hagyhatod el az orszagot, hiszen akkor kiderul hogy tovabb maradtal kint mint az ESTAd engedi es tobbet be se teheted a labad az USAba (persze kitoloncolas utan)


Itt egy link ahol mar feltettek ezt a kerdest, hatha talalsz valami hasznalhatot

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__7636954..


(Amugy tapasztalatom nem volt veluk)

2016. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Onnan tudom hogy fekete meló, hogy az USA-ban egyetlen cég sem ad ki munkavállalói vízumot olyan munkakörökre, amiket ők kínálnak. A felsorolt melókat helyi, alacsony képesítésűek csinálják, illetve latin-amerikaiak, szintén feketén. Nem véletlen van elmondva, hogy az USA-ba, munkavállalás által kijutni egyszerű, átlag embernek nem nagyon lehet.
2016. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a linket !

Google-on keresztül kerestem először és úgy valahogy nem dobta ki.

2016. dec. 1. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:

'Ha illegális, akkor, hogy-hogy még nem töröltették az oldalt is?'


Azért mert nem hág át semmilyen törvényi szabályozást. Valós létező munkahelyeket hirdetnek, nem átverés, még a kiutazásodat is elintézik és ennyi. Ettől te természetesen feketén dolgozol ott, de az már nem az ő saruk.


'Valoszinuleg ki tudsz jutni veluk, de csakis feketen. Vizumot ilyen munkakra nem adnak.'


Ez így van.


'Ennek a hatulutoje, hogy semmi nem lehet a neveden'


Ez abszolút nem igaz, több állam van ahol jogosítványt megcsinálhatod, a kocsit is a nevedre veheted, sőt még vállalkozást is indíthatsz és nagy valószínűséggel soha nem fogsz lebukni. Cserébe viszont az országot valóban nem hagyhatod el. Persze ez a jelenlegi állás, hogy most Trump miatt ez mennyire fog megváltozni azt nem lehet tudni.


Ha rákeresel arra, hogy undocumented residents akkor millió hasznos információt meg fórumot fogsz találni az illegális léttel kapcsolatban.

2016. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit bővítem a tamáskodók sorát de ide is leírom hogy Angliába vagy Írországba kell menni mert ugyanaz (vagy jpbb) életszínvonal mellett legálisan tudsz dolgozni.


Különben 2 naponta valaki felteszi ezt a kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__8249862..


Nekem közvetlenül ilyen közvetítőkkel nem volt dolgom. talán mert kerülöm őket más kárából tanulva.

Mert olvastam sok fórumon ezekről és jó véleménnyel csak a hasonló stílusban megírt kommentek vannak róluk amiket valószínűleg ezek a munkaközvetítők írnak.

A többi kommentelő aki már próbálkozott ilyenekkel le szokta írni hogy közel sem azt kapják amit ígérnek nekik és lenyúlják a közvetítők a pénzt. Nem jóságos szamaritánusok ezek. Ha valami problémád lesz velük nem lesznek kedvesek és nem fognak kesztyűs kézzel bánni veled (hacsak a boxkesztyűt annak nem vesszük).


De ne hallgass ránk és próbáld meg. Mi csak leírjuk a véleményünket.

2016. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként Anglia nem szimpi. Sem az időjárás, sem a mentalitás, sem az a fajta angol.

Akkor inkább Kanada.

Bár oda is úgy lehetne, hogy ha egy kitelepült magyar vállalkozásában tudnék dolgozni. Legalább is gondolom...

Ő talán meg tudná indokolni, hogy miért pont magyar munkavállalóra lenne szüksége... De csak tippelgetek.

2016. dec. 2. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:

munkaamerikaban, eszakamerikamunka, usamunka... meg a tokom tudja meg hanyfele verzioban hoztak letre ezt az oldalt, nem neztem utana, de lefogadom, hogy ugyanaz a banda all mindegyik oldal mogott, vmi fiktiv cimmel/ceggel


ha fiatal kalandvagyo ferfi vagy akinek egyetem elott van 1 eve hogy szerencset probalj a nagyvilagban es van jo eros angol tudasod es par100ezer kidobando forintod, akkor hajra, vagj bele, mit veszitesz, az idodon es a penzen kivul? Talan meg be is jon. Megismerkedsz egy csinos amcsi csajjal, elveszed, lesz zoldkartyad, stb.....


De keress vissza itt a GYIKon mert tisztan emlekszem hogy en magam legalabb 5x talalkoztam mar ilyen usa munka akarmi pont hu oldalakrol szolo kerdesekkel...talan nehany kerdeshez meg olyanok is kommenteltek, akik kiprobaltak oket...

2016. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a gond Anglia időjárásával. Megtapasztaltam már hogy milyen ott és nem rosszabb mint pl Kanada. De pl Magyarországon is sokat esik az eső vagy az utóbbi időben tán még többet is. Még jobb is Anglia mert körbeveszik a nagy víztömegek amik hőtárolóként működnek. A Golf áramlat melegebb vizei is arrafelé mennek fel.

Amerikában legdélebbre lenne jó de ott is rengeteg eső van az esős évszakban és télen szokott fagy is lenni a legdélibb államokban. Kanada jobb egy fokkal a letelepedés szempontjából de messze van és kemények a telek.

Még mindig Anglia a legjobb lehetőség szinte minden szempontból - közel van Magyarországhoz / legálisan lehet menni oda (még pár évig) / jó közbiztonság / nincsenek olyan kemény telek / jó fizetések és jó életszínvonal érhető el. A legnagyobb kellemetlenségnek azt tartom hogy a rossz oldalon vezetnek.

2016. dec. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!