Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jelentkeztem egy állásra...

Ha jelentkeztem egy állásra és visszamondom, mert meggondoltam magam, mert még nem tartom magamat elég elhivatottnak rá, pár év múlva mikor idősebb leszek van esélyem újra felvételt nyerni?

Figyelt kérdés
Eddig még csak Önéletrajzot küldtem semmi komoly nem volt még.

#állás #újrapróbálkozás #Munka visszamondás
2016. nov. 16. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vanni van, de ha már most felvesznek, akkor ostobaság lenne évekig várni.
2016. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kutya nem fog rád fél év után sem emlékezni, pár év múlva meg az is csoda, ha még ott lesz az a HR-es, akivel beszéltél anno..


De ha felvesznek, akkor nem kell kishitűsködni, menni kell.

2016. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szarul dolgozol, úgyis kirúgnak, szóval érdemes megpróbálni legalább.
2016. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor tarthatják meg az önéletrajzodat, ha hozzájárulsz, ha nem tartják meg akkor simán elfelejtenek addigra.
2016. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még csak önéletrajzot küldtél, akkor várj egyáltalán, hogy behívnak e interjúra. És ha behívnak, menj el, legalább gyakorlod az interjú-szituációt. És még akkor se biztos, hogy felvesznek...

De amúgy igen, velem volt olyan, hogy nem vettek fel, majd egy évvel később, mikor már saja´t magam is jobbnak éreztem, újra próbálkoztam és sikerült.

2016. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!