Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet indiszkrét kérdés, de...

Lehet indiszkrét kérdés, de azért érdekelne. Ti mennyit kerestek? Milyen munkával? Esetleg idősebb hozzátartozóitok mennyi nyugdíjat kapnak? Szerintetek reális a mai finanszírozás Mo-n?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 22:19
 1/9 anonim válasza:
51%
3100 USD
2015. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
1500 €
2015. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Én otthagytam az egyetemet, szóval érettségivel vagyok IT-s, de programozni nem nagyon tudok. Viszont ismerős segített bekerülni egy szuper helyre, nyilván nem írhatom le a nevét, de több országban jelen lévő cég, nagyon jó üzleti kapcsolatokkal. Mivel beajánlottak, az interjú csak egy formális beszélgetés volt, kb annyi hogy megegyeztünk az ilyenkor adható fizetési sáv tetejében, így bruttó 600-at kapok, meg a többi mellékes. Mivel mindig a legújabb technika kell a munkához, a régi cuccokat még így is simán el tudom adni saját zsebre, havi 50-100 között abból is jön. Persze előtte gondosan le kell takarítanom, amit itthon csinálok, így az már saját villanyszámlára megy, de azért megéri így is.

Autót én még nem kapok mert azért még csak kezdő vagyok, de havi 50 autó hozzájárulás azért van, abból tudok tankolgatni.

Utólag kicsit bánom hogy otthagytam az első progvizsga bukás után, mert úgy tudom ők keresnek igazán jól.

2015. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Megírnád priviben, hol dolgozol? Szeretnék jelentkezni. :-D
2015. febr. 19. 07:07
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
580.000Ft(nettó)+cafeteria.Szoftverfejlesztési/informatikai terület.A programozás nagyon jól megy nekem így könnyen bekerültem.
2015. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha privátban rátok írunk, akkor el is mondjátok hol dolgoztok?
2015. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Azt is tedd fel a kérdésben, hogy hol, mert sajnos a munka értéke nem mindenhol egyforma.

Aki Angliában 500 ezret megkeres lehet hogy itthon 100 ezret sem volna képes.

Aki Magyarországon 500 ezer felett keres az tényleg tud valamit, vagy jól helyezkedik... :-)

2015. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Gyógyszerész vagyok, 280-at kapok kézhez Erzsébettel


25/L

2015. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nyilván nem írhatom le a nevét"


Biztos nagy falat volt ez, a nyilván elhagyható belőle, próbálkozzatok meg úgy vele.

Amúgy le lehet pontozni a végtelenbe, de lehet másnak ez motiválóként hat.

2015. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!