Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek, ha pályakezdő...

Mihez kezdjek, ha pályakezdő vagyok és nem találok munkát? Pontosabban azt sem tudom mihez kezdjek, miben lennék jó.

Figyelt kérdés
Hát igen, későn jutott eszembe ez a dolog. Eddig csak azt tanultam, amit szeretek, ami érdekel, viszont ennek úgymond semmi értéke nincs, nem fogok vele munkát találni. Fogalmam sincs mihez kezdjek most. Semmiben nincs gyakorlatom vagy tapasztalatom, nem értek az ég világon semmihez. Még egy egyszerű eladói munkát se tudnék elvégezni, ha csak nem tanítanak be. Szóval mi legyen most? Mindenképp valami munka kellene, szüleim is erőltetik már. Tanulás majd max. később..
2016. okt. 31. 19:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Földtudomány az mérnöki szak?
2016. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#8 dehogy kell. Én is voltam recepciós szállodában, és nincs nagy mellem mert pasi vagyok.


adminisztratív munkára még így is elmehet. e-mail íráshoz nem kell mell, sem kommunikációs képesség. Ami kell formalitás, meg 1 óra alatt megtanulható, vagy ír magának egy sablont azt kész.

2016. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#11 persze:D:D mondjuk mérnöki MSc-re mehetek
2016. okt. 31. 20:24
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor jelentkezz junior minőségügyi mérnöki v mérnökgyakornoki munkákra! Hiányszakma, bármilyen mérnöki szakot elfogadnak, ha van biztos nyelvtudás.

De ne Budapesten, hanem az autóipari központokban, ipari parkokban.


Esetleg logisztikai vevői/beszállítói kapcsolattartó junior pozíciókra.

2016. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mész Msc-re? Pl. Olaj- és gázmérnöki mesterszak, ha jól tudom földtudományi alapszakkal felvesznek, csak elég kredit kell.
2016. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Fogok menni MSc-re februártól vagy jövő szeptembertől. De addig is kellene valami munka.
2016. okt. 31. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!