Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek, ha pályakezdő...

Mihez kezdjek, ha pályakezdő vagyok és nem találok munkát? Pontosabban azt sem tudom mihez kezdjek, miben lennék jó.

Figyelt kérdés
Hát igen, későn jutott eszembe ez a dolog. Eddig csak azt tanultam, amit szeretek, ami érdekel, viszont ennek úgymond semmi értéke nincs, nem fogok vele munkát találni. Fogalmam sincs mihez kezdjek most. Semmiben nincs gyakorlatom vagy tapasztalatom, nem értek az ég világon semmihez. Még egy egyszerű eladói munkát se tudnék elvégezni, ha csak nem tanítanak be. Szóval mi legyen most? Mindenképp valami munka kellene, szüleim is erőltetik már. Tanulás majd max. később..
2016. okt. 31. 19:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2016. okt. 31. 19:08
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Az élet kemény.
2016. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az életnek semmi értelme nincs
2016. okt. 31. 19:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg leírhatnád, hogy mit végeztél, milyen nyelveken beszélsz és milyen szinten, stb.
2016. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

#3 ha nem adsz neki értelmet, akkor nincs is.


Leírhattad volna, hogy mi az amit tanultál, szeretsz, de nincs értéke.


El kell menni betanított munkásnak, 1-2-3 műszakba.. egyből megjön a kedved a tanuláshoz mikor letolsz 160-180+ órát 120e-ért. Bár lehet megtetszik.

2016. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Megjön a kedvem a tanuláshoz? Nekem eddig is volt, egész eddigi életemben csak tanultam. Rossz pályát választottam, az egy dolog, de jeles minősítéssel végeztem, korábban is kitűnő voltam mindig. Most is tanulnék, csak szüleim nem támogatnának már, ezért kellene a munka, hogy tudjak pénzt szerezni.


Amúgy földtudomány szakon végeztem, angolból van nyelvvizsgám.

2016. okt. 31. 19:37
 7/16 anonim ***** válasza:
angolra rágyúrsz, azt mehetsz call centerbe, vagy recepciósnak szállodába.
2016. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
#7: A call centerhez kiemelkedő kommunikációs készség kell, a recepcióhoz pedig minimum C kosaras mell, az alatt nem nagyon vesznek fel senkit.
2016. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok szeretettel vár a burgerek világa :


[link]

2016. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nagy eséllyel hajléktalan leszek, amolyan kóborló, járom majd a világot étlen-szomjan, télen-nyáron, aztán valahol csak meghalok vagy megölnek.
2016. okt. 31. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!