Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22 éves pályakezdő vagyok,...

22 éves pályakezdő vagyok, nem értek semmihez, nem találok munkát. Hajléktalan leszek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon nagyon béna, nyomi, kétbalkezes ember vagyok. A szellemi munkavégzés menne, viszont ilyet sehol nem találok. Fizikai munkára teljesen alkalmatlan vagyok. Mihez kezdjek így? Szüleim el fognak küldeni itthonról.
2016. okt. 31. 15:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nagyon félénk ès életképtelen vagyok,
2016. okt. 31. 15:38
 2/18 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%
Az élet kemény.
2016. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha megölöm magam minél hamarabb? Mert tényleg nem vagyok alkalmas semmi olyanra, amiért fizetne is valaki. Az életemet is teljesen el**sztam a rossz pályaválasztással. Nem nagyon látok kiutat.
2016. okt. 31. 15:42
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Profession.hu tele van asszisztensi, recepciósi pozíciókkal... Nem igaz, hogy nem találsz semmit, ebben az országban csak az nem dolgozik, aki nem akar.
2016. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Regelve vagyok profession-re, egy hónapja ugyanazt az 5 ajánlatot küldik minden nap..beadtam mindegyikre, semmi visszajelzés. Budapesten lehet több van, de oda nincs pénzem felköltözni.
2016. okt. 31. 15:51
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

mekibe burgert sütni? nem kell hozzá nagy izmosnak lenned, kis kitartás kell.


eladónak boltba szintén.

Párom ELMU-nél dolgozik, folyamatosan keresnek ügyfélszolist, mert szar meló, mellesleg szellemi.

2016. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem a fizikumommal van baj, régóta edzek, izmos vagyok...viszont totál kétbalkezes, mindent elejtek, kiöntök, eltörök, odaégetek...vagy egyáltalán meg se tudom csinálni rendesen.
2016. okt. 31. 16:05
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak nehéz fizikai munka létezik, vannak könnyebbek is. A Tesco-ba árufeltöltő szinte mindig kell és az minden régióban található. Látni az alig 50 kilós lánykákat, ahogy rendezgetnek/töltögetnek, ha nekik megy, akkor nyilván neked is fog. Persze nem egy álommunka és a fizetés is a vicc kategóriát súrolja, de ideiglenesen megteszi. Szerintem nincs abban szégyen,ha átmenetileg munkanélküli az ember, ha igyekszik, nem válogat a végtelenségig alkalmatlanságra hivatkozva és nem büdös neki, hogy olyat is elvégezzen kényszerhelyzetben, amit amúgy nem tenne. 2 diplomával oké, ne menjen árut pakolni (bár a szükség nagy úr), de ha nincsen rendes végzettséged, ne válogass. Ha a szüleid látják, hogy próbálkozol, biztosan nem küldenek el otthonról, lehet csak úgy vannak vele, hogy nem akarják finanszírozni, hogy hónapokig sopánkodsz és keseregsz a semmin, a helyett, hogy próbálkoznál változtatni a helyzeteden. Ha dolgozni akarsz, találsz munkát, ha nem is fogadra valót, de ideiglenesen bármi jóbb a semminél, aztán munka mellett estin, szépen lassan végezz el valami olyan szakmát, amiben szívesen dolgoznál később és illik is az alkatodhoz/személyiségedhez. 23 vagy, nem 53, nem késtél még le semmiről. Továbbá számos gyárban is van szalag melletti könnyű összeszerelési munka, amit szintén szélelfújja nők is elvégeznek, gyakran lakhatási lehetőséggel együtt (ha kiraknának, bár ha dolgozol nem fognak szerintem), vagy céges buszos bejárással. Hajrá!
2016. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

"ebben az országban csak az nem dolgozik, aki nem akar."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Év vicce. XDDD

2016. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor az összeszerelés sem menne, de az árufeltöltés mmég mindig opció. annyira szerncsétlen csak nem vagy, hogy egyenként kihulljon az összes liszt a kezedből pakolás közben, hiszen az már az a kategória, akit speciális iskolába küldenek. Vannak ügyetlenek, magam is elég necces eset vagyok, meg vannak azok, akiknek csak egyszerűbb erre fogniuk az egészet. Én mindig mindennek nekimegyek, beütöm, leverem, felgyújtom (Igen, a hajamat sikerült a múltkor közel 40 évesen, pedig nem dohányzom), de munkám evvel együtt is van közel 20 éve és sosem fogok sálat kötni a gyerekeimnek, egy árufeltöltéssel még én is boldogulnék.
2016. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!