Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22 éves pályakezdő vagyok,...

22 éves pályakezdő vagyok, nem értek semmihez, nem találok munkát. Hajléktalan leszek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon nagyon béna, nyomi, kétbalkezes ember vagyok. A szellemi munkavégzés menne, viszont ilyet sehol nem találok. Fizikai munkára teljesen alkalmatlan vagyok. Mihez kezdjek így? Szüleim el fognak küldeni itthonról.
2016. okt. 31. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért, kedves 32 %-os, nem így van? Akinek nem büdös a munka, nem válogat, bármelyik sarki gyrososban talál felszolgálói, mosogatói állást. A körülményektől tekintsünk el.
2016. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Csak abból meg is kell élni. Olyat hol találsz? Áh, nyugatabbra. De igazából, északabbra, és délebbre is.
2016. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam Tescoban diákként. Oda tényleg mehetnél.

Mindenkivel előfordul, hogy véletlenül kiesik valami a kezéből. Kifizetni se kell, ha eltörsz valamit.

Amúgy ha minden nap ugyanazt csinálnád 8 órában, előbb-utóbb úgyis ügyesebb lennél.

2016. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy van egy diplomám és nyelvvizsgám, 3 hónapja végeztem, de csak 1 hónapja vagyok itthon. Ezért is érzem korainak, hogy már azonnal küldenének...árufeltöltőnek vagy mosogatónak akkor is mehettem volna, ha nem végzek középiskolát. Tegyek semmissé több évet, csak mert nem hullott az ölembe azonnal munka? Voltam már felvételizni egy helyen, de várni kell amíg kijavítják a teszteket stb. nekik ez i sok..
2016. okt. 31. 17:21
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Neked a felfogásoddal van gond barátom, kérdés hogy akarsz e ezen változtatni, vagy mész a levesbe!
2016. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mert mi baj van a felfogásommal?
2016. okt. 31. 18:58
 17/18 anonim ***** válasza:
De úgy mégis milyen szakon végeztél? Mi lehetne a foglalkozásod ha felvennének a tanult szakmádba?
2016. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
"egy helyen" Az nagyon kevés...
2017. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!