Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lehetne...

Milyen munkával lehetne 250-300 ezer forint között keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyedül megállni a lábamon és mindent összevetve a fent említett összegre volna szükségem ahhoz, hogy mindentől és mindenkitől független meg tudjak élni egyedül. Az életem olyan szakaszában vagyok amikor szeretném magam képezni valamilyen irányba amivel a megszerzett tudást jól tudom kamatoztatni. Érdekelne milyen szakiránnyal és szaktudással lehet ennyit keresni. Fogalmam sincs ezen a téren, hogy milyen szakembernek kb. mennyi a fizetése. Érdekelnek a 3D-s látványtervek, grafikai dolgok, vonz az irodai világ. Jó nyelvérzékem nincs sajnos pedig jó volna 1-2 nyelven beszélni. Ezen felül plusz volna ha olyan szakember lehetnék aki esetleg otthonról is tudna dolgozni ha úgy adódik a lehetőség. Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. okt. 4. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
programozó
2016. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Programozó, 3D-modellező, látványgrafikus, gépészmérnök, építész, agysebész, bankár, tőzsdeügynök, politikus, vegyész, matematikus


A "netes pénzkeresés" baromságokat meg felejtsd el, ezek mind átverések.

2016. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozó vagy, dolgozhatsz otthonról is, ha akarsz.
2016. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
részmunkaidős takarító angliában.
2016. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

adócsaló, vállalkozó jól menő céggel,

vagy tanulsz főiskolán egyetemen mérnöknek mondjuk. akkor kereshetsz annyit.


érettségivel örülj ha kapsz 150 et

2016. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!