Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kis vállalkozásnál 6 órában...

Kis vállalkozásnál 6 órában havi 65. 000 Forint reális?

Figyelt kérdés

Adminisztratív munkakör, havi 65, hat órában, egyéb juttatás semmi.

Szerintetek?


2016. szept. 2. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Írhatnál bővebben!

515 ft os órabér. Merre vagy?

2016. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Győrben
2016. szept. 2. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2016. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Mi a képesítésed, érettségivel sztem ez még mindig jobb mint a közmunka :D ha nincs jobb és csak bekell gépelni ezt azt, akk nem rossz. 6 óráért
2016. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
nettó vagy bruttó?
2016. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
El ne vállald. Ez alamizsnának is kevés, nemhogy fizetésnek.
2016. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez kb bruttó 97750 Ft. Néhány forinttal a garantált bérminimum fölött, ami 8 órára bruttó 129000 Ft lenne, 6 órára pedig 96750. Szerintem elég reális, hogy egy kisvállalkozás nem nagyon akar többet fizetni, mint ami a törvény szerint kötelező.


Megélni kevés, éhen halni sok. Ha nem vagy rászorulva a pénzre, ne vállald el, ha viszont az alternatívád a segély, vagy a közmunka, talán jobban jársz ezzel átmenetileg.

2016. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nettó igen. Diplomám van. És már itt dolgozom egy ideje. Most tervezem, hogy beszélek a főnökömmel, lenne másik lehetőségem, viszont az nem irodai munka, de több pénzért.

Megmondom neki vagy megadja azt a pénzt vagy azonnal felmondok.

Mivel nem tudna helyettem olyat találni, aki ezt 1-2 hónap alatt betanulja, ezért úgy érzem nem szívesen engedne el..

De a vicc az egészben az, hogy még én érzem magam emiatt kellemetlenül és rosszul, hogy leülök vele erről beszélni. Ezért is kérdeztem előbb itt, reális e amit gondolok.

Szerintetek mennyi lenne a "normális" fizetés ezért a munkáért? Én azt gondoltam, 110-120 körül, nettóban persze. Vagy az sok lenne 6 órában?

2016. szept. 3. 06:43
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Az, hogy diplomád van egy dolog, hogy mit igényel a munka az meg egy másik dolog.


Nem tudjuk, hogy mennyire bonyolult az adminisztratív munka, de ezt általában el lehet látni alacsonyabb végzettséggel, tehát ez a mostani fizetésed akár reális is lehet.


Ha fenyegetőzöl akkor lehet, hogy 2-3 hónapig jobban fog fizetni - addig keresi majd a vezetés a pótlásod - utána meg lapátra tesznek (szerintem találna 6 órásat ennyiért, sok embernek kevésbé számít a fizetés, viszont fontos a nyugodt irodai légkör meg az, hogy csak 6 órában kell dolgoznia).


Amit tennék a helyedben, hogy felmondanék, és elmennék a másik helyre dolgozni.

2016. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem reális. Az a kisvállalkozás vagy nem engedhet meg magának egy alkalmazottat vagy hülyének néznek. Főleg Győrben.
2016. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!