Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen alkalmazotti munkaval...

Milyen alkalmazotti munkaval lehet 200 ezer forint netto kurul keresni?

Heti 30-40 oranal ne kelljen tobbet dolgoni erte es ne is ejszakai, vagy valtott muszak legyen, se sales terulet.

Irodai adminisztrativ, asszisztensi, konyvviteli, ugyfelszolgalati, bolti es raktari, tovabba csoportvezetoi, termelesben szerzett tapasztalatom es hasznalhato angol nyelvtudasom van szoban es irasban. Egy-ket evet hajlando vagyok meg tanulni, hogy gyerekek mellett kenyelmes munkarendben epkezlab fizetesert dolgozhassak.

Milyen munkakor, terulet johet szoba? Szeretnem abban az iranyban kepezni magam, esetleg vonatkozo tapasztalatot szerezni.

2015. dec. 27. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

"Irodai adminisztrativ, asszisztensi, konyvviteli, ugyfelszolgalati, bolti es raktari, tovabba csoportvezetoi, termelesben szerzett tapasztalatom es hasznalhato angol nyelvtudasom van szoban es irasban"

Hány év tapasztalat?

2015. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 ev osszes munkatapasztalat
2015. dec. 27. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Munkakörönként hány év? 9 évig voltál bolti eladó és 1 évig könyvelő? És milyen végzettséged van? Nyelvvizsga?
2015. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
10 év ennyi munkakörben? Nálam kb ki is estél.
2015. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez amugy kb 3+ 2 fel munkahelyrol van. A palyakezdest koveto ket rovidebb munkaviszonyom ota 4+, illetve 3+ evig voltam alkalmazaban egy-egy munkahelyen. 1+ ev iroda, admin, 1+ ev bolt ertekesito + minden jarulekos aruatvetel, penztarkonyvek stb, 4+ ev csoportvezetes termelesben, 2 ev ugyintezes, telefonos ugyfelszolgalat, kapcsolattartas, admin, 1 ev ugyanitt konyvelo asszisztens (szamlak felvitele, ugyfelkapcsoltartas).

Papir nem sok hasznalhato van. Kereskedelmi gyorstalpalo, erettsegi nemet+kozgaz.

Igazabol sok terulet erdekel, es valami olyan iranyba szeretnek elmenni, ahol a leginkabb kamatoztathatom a tapasztalataimat.

Nem biztos viszont, hogy hosszu evek ota alkalmazasban realisan latom a munkapiaci ertekemet, viszont tanulni meg szivesen tanulnek valamit, hogy nehany ev mulva valami ujat kezdjek.

2015. dec. 27. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha, tehát napi 8 óránál nem szeretnél többet dolgozni, de ha lehet, inkább még ennyit sem. Nagyon motivált munkaerő lehetsz, de az itt felsorolt tapasztalatod alapján nem látom, hogy miért fizetne bárki is 200 nettót a munkádért. Egy normális pozícióhoz hozzátartozik a folyamatos fejlődés, de te ezt is csak kényszerből vállalnád, azt sem sokáig.

De hogy tanácsot is adjak. Lehet érdemes felsővezető asszisztensi pozíciókat keresgélni, de ne legyenek illúzióid, nem lesz könnyű. Nem tudom, hogy mit jelent a használható angol nyelvtudás, de ha nem tárgyalóképest, érdemes lehet azt fejleszteni. Bár lehet, hogy ennyi pénzért inkább két nyelvet várnak majd el.

A másik a csoportvezetői pozíció, amiben van már tapasztalatod, talán ez tűnik a legkomolyabbnak. Bár nyilván itt a munkarend miatt nem szeretnéd csinálni.

2015. dec. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippeket.

Azzal nincs gond, hogy ne szeretnek dolgozni, rengeteget dolgoztam eddig eletemben, csak amig a gyerekek kicsik, addig nem nagyon vonz a napi 10+ ora munka... par ev mulva talan, de azt meg meg is kell elni. :)

Az angol azt hiszem, hogy targyalokepes... mas nyelveken meg van hoza fejlodni.

2015. dec. 28. 11:57