Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek magammal erettsehi...

Mit kezdjek magammal erettsehi utan?

Figyelt kérdés
Iden juniusban erettsegiztem le vendeglato es idegenvezeto szakon ezzel csak erettsegit kaptam. Viszont mar tavasszal sem tudtam pontosan, mit is akarok magammal ezutan kezdeni. Amiatt jelentkeztem szakmara, mert valahova muszaj volt. Vendeglatas szervezon vagyok, de engem egyaltalan nem erdekel ez az egesz. Viszont anya ugy orult ennek, nehez neki mondogatni hogy nem igazan tetszik ez az egesz, 9-10 óram van egy nap, csomo elmelet, es bevallom nekem ehhez nem igazan van mar emergiam, gondolom azert mert nem is erdekel ez a szakma, igazabol nem vonz a vendeglatas. Biztos vannak akik ezt szeretnek csinalni, orulok h mas tudja mit kezdjen magaval, en nem igazan tudom. 2 eves a kepzes de ugy vagyok vele h persze nem nagy ido, de nehez, alig vagyok itthon es nem is erdekel egyaltalan. Erdekelne hogy ti erettsegi utan rogton tudtatok mit akartok, vagy varialtatok, valtottatok e sulit vagy otthon voltatok e egy kis idot. Igazabol fogalmam sincs mit csinaljak
2016. szept. 5. 14:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszi! Ugyan ez a velemenyem! Most talaltam egy okj-s szakmat, kis es kozepvallalkozoi ugyintezo, nemet nyelvet tanit 300 oraban meg infot. Ingyenes, ugyhogy holnaptol ezt fogom csinalni heti 3 alkalommal, aztan remelem h jovo evvegere megtudok csinalni egy nemet nyelvvizsgat. Egyenlore ez a cel :)
2016. okt. 2. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha most érettségiznék és beszélnék nyelveket, tuti kimennék pár évre külföldre melózni. Huszonéves korom elejére saját lakással, kocsival és a kint megszerzett nyelvtudással nem állnék olyan rosszul.
2016. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Parom nemetbe vallalkozo szoval tervbe van de nem olyan egyszeeu meg igy sem. Azert lesz jo ez a nyelvtudas.
2016. okt. 2. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!