Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az önkormányzathoz megyek...

Ha az önkormányzathoz megyek dolgozni mennyit keresek vele? (nem közmunkára hanem papírokat intézni) És ebből jön a másik kérdés: Mit kell csinálnom pontosan?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm.

#önkormányzat #munka. fizetés
2016. jún. 27. 15:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De azt kértem aki tudja kb az irjon. Nem magamnak rendeztem el és azt sem tudom mikorra mehetek szóval lehet hogy csak egy hét múlva tudom meg hogy mikor megyek meg a többi infót. Azért kérdeztem meg hátha tudja valaki!!!!! Nem erre van ez az egész hülye oldal???? Aki nem tudja az továbbmegy aki meg ott dolgozik vagy dolgozott és sejti az ir!! KÖSZÖNÖM....
2016. jún. 28. 09:49
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Te tényleg ennyire buta vagy? Honnan tudja bárki is, hogy egy adott örkormányzat mennyit fog fizetni a diákmunkáért? SZerinted megosztják ezt a dolgot ország világgal? De nem is értem a kérdésedet? Ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy Pista bácsihoz megyek füvet nyírni, mennyit fog fizetni? Hát ezt honnan tudnánk b*meg? Leszólod itt az embereket, holott egyedül te vagy az, akinek nincs elég intelligenciája, hogy felfogja a kérdésed irrealitását... Nem hiába, hogy az intelligencia velünk születik és azt nem lehet felszedni...
2016. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
jolvan több balfékre nem vagyok kíváncsi..amúgy meg rohadt nagy dolgot is kérdeztem mintha még egy ember se ment volna diákmunkára hivatalba.. jolvan hagyjuk ez az oldal ezzel a sok idiótával egy rakás sz*r..mégis jöttek hasznos válaszok is szóval mégsem olyan nagy ördöngösséget kérdeztem.. eh hagyjuk. idióták
2016. jún. 28. 17:10
 14/14 A kérdező kommentje:
több választ nem kérek úgyhogy ezt itt abbahagytam.
2016. jún. 28. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!