Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az önkormányzathoz megyek...

Ha az önkormányzathoz megyek dolgozni mennyit keresek vele? (nem közmunkára hanem papírokat intézni) És ebből jön a másik kérdés: Mit kell csinálnom pontosan?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm.

#önkormányzat #munka. fizetés
2016. jún. 27. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Na és ezt itt mi honnan tudjuk, hogy Téged hová, melyik osztályra osztanak be? Mert ugye, annak függvényében vannak a feladatok...

És a keresetet honnan tudjuk? Se azt nem írtad, hány év munkaviszonyod van, hogy legalább az közalkalmazotti bértáblából ki lehessen nézni, se semmit?

MIÉRT NEM AZ ÖNKORMÁNYZATNÁL KÉRDEZED MEG?

2016. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem írni diákmunkára megyek egy hónapra
2016. jún. 27. 15:50
 3/14 A kérdező kommentje:

És azokat kérdezem akik tudják hogy milyen feladatok vannak ott meg kb egy diáknak mennyit fizetnek benti munkáért. Ha nem tudod jóember akkor minek írsz???

Akik tudják azoknak megköszönnék egy választ akkor is ha nem pontos.

2016. jún. 27. 15:52
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
ezt senki nem tudhatja előre.
2016. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

"Ha nem tudod jóember akkor minek írsz???"


Azért írtam, jóember, hogy megpróbáljalak megvilágosítani,: vannak dolgok, amiket ott kell megkérdezni, AHONNAN KÜLDENEK a munkára.

Hogy mennyit fogsz keresni vele, azt megint csak nem lehet megmondani, ledolgozott óraszám függvénye is, max annyit, hogy :


"2016. január 1-jétől a minimum bruttó órabér 639 forintra emelkedett a tavalyi 604 forinthoz képest. Ez azt jelenti, hogy a törvény szerint mostantól óránként legalább bruttó 639 forintot meg kell kapnod, ha munkát vállalsz."


De ezt pl. Te is ki tudtad volna keresni a neten egyszerűen: diákmunka, minimálbér.

2016. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Diákként nagyjából az lesz a dolgod, hogy a többiek keze alá dolgozz. Ez nagyrészt azt jelenti majd, hogy nyomtatsz, fénymásolsz, iratokat keresel elő, meg teszel vissza az irattárolóba, jobb esetben némi adatrögzítés, vagy a Manci néni által diktált levél, stb. legépelése is a feladatod lehet. Ha nincs dedikált takarító, akkor söpörni is te fogsz, valamint a kávé főzése is lehet, hogy rád hárul.

A fizetés a közalkalmazotti bértábla szerint alakul, gondolom minimálbér környéke. Bár ha diák vagy, akkor attól talán eltérhet, túl sokra azért ne számíts.

2016. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Ja, és még mielőtt a továbbiakban is lehurrognál valamiért: arra próbállak megtanítani, hogy SAJÁT, jól felfogott érdeked, hogy amikor elvállalsz egy munkát, akkor RÖGTÖN megkérdezed, hogy mit kell csinálni és mennyiért. AKKOR ÉS OTT, ahol elvállalod. MERT ŐK AZ ILLETÉKESEK ebben az ügyben.


Megismétlem: mi most azt honnan tudjuk, hogy milyen feladatot fogsz kapni: kávét fogsz főzni, tücsköt szedegetni árokparton, leveleket kézbesíteni, netán ha van nyelvtudásod, turistákat informálni?

2016. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Elolvasod, amit aláírtál: ott a béred is.... Nem is értem, miért vettek fel...
2016. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem minek vannak értelmileg visszamaradottak itt ha normális kérdésekre kéne válaszolni, ami persze az ilyeneknek nem megy.

A többieknek köszönöm.

2016. jún. 28. 08:23
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Te vagy az értelmileg visszamaradott, ha nem vagy képes felfogni vagy legalább egy másodpercre elgondolkozni azon, amit írtunk.


Nézd meg, melyik lett a 100 %-os válasz, azaz a leghasznosabb. Az, amelyik az írja: "ezt senki nem tudhatja előre". És igaza van! Én meg hiába írtam, hogy a saját érdekedben ott érdeklődj, ahol dolgozni fogsz/szeretnél, hogy mit kell csinálnod - meg se hallod. Nem baj, majd párszor pofára esel néhány munkahelyen, amikor jól megszívatnak (nem azt kell csinálnod, amire számítottál, nem annyi pénzt kapsz, mint amennyit gondolsz, stb.) és akkor talán majd eszedbe jutnak a szavaim, amit JÓINDULATTAL írtam: hogy a munkáltatónál kell megérdeklődnöd saját, jól felfogott érdekedben.

Sok sikert.

2016. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!