Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún szerintetek mi...

Állásinterjún szerintetek mi történne egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A munkáltató megkéri az interjúalanyt, hogy adjon el neki egy tollat, a munkáltató pedig ezt feleli:

"Ha nem veszed meg ezt a tollat, kiirtom a családodat!"


Félre ne értsetek, eszemben sincs ilyet mondani, csak felmerült bennem egy ilyen abszurd gondolat, hogy vajon mit csinálna a munkáltató, ha valaki ilyet mondana? Elküldené ott helyben, ráüvöltene, hívná a rendőröket, vagy mi lenne?


2016. máj. 16. 21:55
 1/4 A kérdező kommentje:
*az interjúalany ezt feleli
2016. máj. 16. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MEgmutatná, hogy melyik ajtón keresztül van a kifelé vezető út, és sohaviszontnemlátással elköszönne.
2016. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Téged aztán jól megviselt a politika kategória kedves kommenista.
2016. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Eléggé :D

Amúgy néztem a Wall Street farkasának a végét, és ugye ott Jordan Belford random emberekkel próbálgatta ezt, hogy ki hogy válaszol, és egyszerűen elkeserített, hogy szinte mindenki ugyanazt a szöveget nyomta le. Innen jött ez a beteges gondolat, vajon egy ilyen feleletre hogyan reagálnának...

Félre ne értsetek én ki nem próbálnám, egyrészt mert szeeintem undorító dolog ilyet mondani, másrészt meg nem vagyok szociopata :D

2016. máj. 17. 01:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!