Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco állásinterjú? (vevőszolg...

Tesco állásinterjú? (vevőszolgálat)

Figyelt kérdés

Teljes munkaidős állás, a hirdetésben miért írják, hogy 3 műszak? Ha a Tesco 06-22-ig van nyitva, akkor hogy van ott 3 műszak?:D Nem kettőben dolgoznak, reggel 6-tól du.2-ig és du.2-től este 22-ig? vagy csak a régi sablon szöveg van a hirdetésekben, mikor még éjjel is nyitva voltak?:)

Egy ilyen munkával mennyit lehet keresni, miket kérdeznek az interjún?

Egyébként a Tescoban hol van a vevőszolgálat? kasszák mellett valahol, vagy a bejáratnál?



2016. ápr. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért 3 műszak, mert:


6-14

14-22

22-06


És ha figyeled a híreket már újra ki lehet nyitni éjszaka.


A vevőszolgálat az egész kasszasort jelenti (tehát a kasszások + a vevőszolgálati pult).

2016. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy nem ugyanaz a vevőszolgálat és a kasszás, az külön pénztárosnak van meghirdetve..


A vevőszolgálatosnál a jótállási jegyeket érvényesítik, meg ilyesmi.


Ki lehet nyitni, de nincsenek nyitva csak tízig még, és szerintem eddig is 3 műszak szerepelt a hirdetéseikben.

2016. ápr. 28. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan munkakör nincs a Tesconál, hogy "vevőszolgálat". Van vevőszolgálati pultos, és van vevőszolgálati csoportvezető. Előbbi a pultban áll, és alapvetően panaszkezelést végez, meg kezeli a hangosbemondót. Utóbbi a kasszasort irányítja. A valóságban a két munkakör akár fel is cserélhető, pl. olyan rendszeresen van, hogy amíg az egyik szüneten van, addig a másik ugrik be helyette.


A 3 műszakot meg azért hirdetik, mert előfordulhat, hogy 3 műszakos beosztást kapsz. Nyilván a szerződés is ilyen lesz, így egy szavad sem lehet, ha behívnak éjszakára. Maga a pultos és a csoportvezető nem igazán dolgozik éjszaka, de ettől még előfordulhat, hogy más feladatra éppen kell. Illetve az éjszakai zárvatartás nem korlátozta soha az éjszakai munkát a boltokban, csak a nyitvatartást. És hamarosan nyitva lesznek a Tesco-k ismét 0-24-ben.

2016. ápr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De hidd el, ugyan az. Viszont mivel nem írtad a pozíció megnevezeset amire jelentkezel...


A 3 muszak lehetőségét pedig meghagyjak.

2016. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, akkor én írtam rosszul ki a kérdést. Vevőszolgálati pultosra gondoltam.:):)
2016. máj. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!