Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco? Vevőszolgálat? Sokat...

Tesco? Vevőszolgálat? Sokat kell dolgozni, kevés pénzért? Állásinterjú, mire készüljek? Öltözzek ki?

Figyelt kérdés

Hívtak állásinterjúra, annyit mondtak, hogy a vevőszolgálati részhez vennének fel. Ez mit takar? Mármint milyen munkaköröket, és mennyi munkát, és pénzt? Gondolom sok munkát, kevés pénzért, de mindegy, legalább lesz valami. Kelet- Magyarország.

Ja, és miket kérdeznek itt? Mire készüljek? Öltözzek ki?


2010. jún. 19. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bocsika, én nem tudok válaszolni, csak engem is érdekel a válasz! ha voltál interjún könyörgöm mesélj, mindent, bármi ami esetleg nekem is segítség lehet... KÖSZI és vááárjuk a válaszokat! :)
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én majd júliusban megyek. Azért kérdeztem, de nem tolonganak a válaszok. Te merre jelentkeznél, én Kelet-Magyarország, most épül.
2010. jún. 20. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nyugat.magyarország, már meglévő üzletbe. Még csak beadtam a pályázatomat, elvileg tegnapig volt a határidő, szóval én még csak várakozok, engem még be sem hívtak, de reménykedem. jó lenne, bár sok jót nem hallottam róla. de igazából mindenhol melózni kell, vevőszolgálatban... nemtom, sok a bunkó, tahó emebr. annyit hallottam interjúról, hogy szituációs feladatok vannak, kérdéseket tesznek fel, hogy mit tennál akkor ha... az a lényeg, hogy mindig a vevők legyenek az elsők, mégha valaki meghal akkor is a vevő az első... :) szorítok érted na és váárjuk a válaszokat aki dolgozott már itt és hozzátid szólni a témához !! VÁRJUK!!! :)
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na, akkor az ország két felében vagyunk. :)

Oké, 1-jén megyek, majd leírom mi volt. Ahogy olvasgattam, lesznek tényleg szituációs kérdések, hogy pl mit csinálsz, ha egy vevő nem talál valamit, vagy reklamál. Megkérdezik, miért szeretnél egy ilyen nagy cégnél dolgozni.

Én is halottam, hogy sok munka, kevés pénz, de mindegy, csak lenne már valami munka, remélem sikerül.

2010. jún. 21. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
én egyébként nem vevőszolgálatosnak jelentkeztem. Sztem felejtős ameló, de jó lenne nagyon. Olyat is hallottam, h bármilyen részen heleyzkedsz el bármikor bekerülhetsz kasszába mert ha sokan vannak menni kell. ettől kicist tartok... félej a kasszás dologtól, nem szeretném ezt a részét nagyon...
2010. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kasszát, én sem szeretném...

Ma is hívtak, egy másik állásra, mondtam, hogy már hívtak, azt mondta akkor beszél azzal, aki már hívott. :D

Mi az a vevőszolgálat pontosan, Te tudod?

2010. jún. 21. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor tulképpen a tescotól hívott 2 személy, 2 különböző melóra? akkor nagyon kapós vagy.... :) remélem sikerül! Igazából vevőszolgálat az a garanciajegyet érvényesíti, mki akinek problémája van az hozzád fordul(Pl hibás termék, ...stb amiért te is visszavinnéd a terméket) szem sem rossz meló, csak tulképpen tudnod kell kezelni a sok agresszív embert is mert sajna abból tuti sok van... Én személyzeti asszisztens állásra jelentkeztem, remélem van esély... :) Igazából ahova én járok tescoba ott a vevőszolgálatis emberke jön át mnindig a vele szemben lévő dohánypultba kiszolgálni az embert, szóvalaz is kassza, de az nem gáz... sztem. Jaaaj jó hogy van kivel bezsélni róla... mikor hívtak mit mondtak? ja,méég ami fontos kéérdés: hány éves vagy és milyen tapaszatlatod végzettséged van, h behívtak interjúra? csak magamhoz akarom hasonlítani h van-e esélyem... köszi :) De szted miéért nem válaszol senki??? :(
2010. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem válaszolnak! Mi azért elvagyunk. :)

22 vagyok. Érettségim van, és Üzleti ügyintéző szakmám lesz, ha sikerül a vizsgám ebben a hónapban. Én is jelentkeztem, az asszisztens állásra is. Tapasztalatom annyi, hogy pultos voltam egy presszóban 2 évig. Igen a tescótól hívott 2 különböző ember. Az elsőnél mondta, hogy vevőszolgálathoz kellenék, a másik nem mondta hova, csak, hogy beszél a másik nővel. Érdekes, hogy több, mint egy éve nem találok munkát, most meg még kapós lettem. :D Örülök, hátha valamelyik összejön.

2010. jún. 21. 22:17
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, reklamálóból biztos sok van. Nem baj, bírom a gyűrődést. Sőt, szeretem a lendületes dolgokat, és elég határozott személyiség vagyok jó beszélőkével. :)Szívesen kipróbálnám magam. Mondjuk, ha kiakadok, akkor, tudok agresszív is lenni.

Neked is sok sikert amúgy.

2010. jún. 21. 22:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is érettségim van és 23éves vagyok, talán lesz esélyem akkor, bár van egy kis tapasztalatom is adminisztráció területén... de a személyi asszisztenshez nemtom eléég lesz-e, jó lenne. igazából ahova én jelentkeztem most csak erre a pozícióra kerestrek embert. szerencséd van hogy nyitásnál vagy esélyes, mert ugy tudom, hogy a vevőszolgálatos pulthot kihalásos módon vezsik fel az embert, szóval nagyon enhéz bejutni, ott meg uyge még nincs meg a csapat, tuti h nem ismerős kerül be... :) én is már egy éve nem találok melót, akkor dolgoztam 3hónapot, tök jó volt, aztán megzsűntették a céget... előtte megint tök sokat keresgéltem, erre mire megtaláltam emg bezárt a bolt... :( így jártam... nagyon nehéz, kezd kicsit elegem lenni... :(
2010. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!