Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A HR-esek miért hiszik azt,...

A HR-esek miért hiszik azt, ha valaki sokáig segédmőnkásként dolgozott és végre szeretne a szakmájába dolgozni, akkor elutasítják, mert úgy gondolják, ha ilyen sokáig kimaradt a szakmai életből, akkor biztos nem volt jó semmire?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nincsen referenciàja,nem tud mit felmutatni.

Ôket meg a cégeket csak ez érdekli.

2016. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
az hogy segédmunkásként dolgoztál, és hogy hr-es felvételiztet, ebből az jön le, hogy a szakmád, elég gagyi, és valószínű jobban keresel segédmunkásként.
2016. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Te még meglepődsz kiakadsz bármin is ebben az országban ? Ha nem segédmunkát vállalt volna be az illető hanem elment volna külföldre és az szerepelne az önéletrajzban, ne félj akkor mindjárt fröcsögő, fracsáló szájjal nyálaznának neki aztán 10 kézzel nyúlnának utána .
2016. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Túl kínálat van, túl jelentkezés, sok az ember, nem tudják már milyen kifogást találjanak, mibe kössenek bele ezért ez a nagy válogatás meg arcoskodás .
2016. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Olyan munkát keress, ahol nem HR-es dönt rólad. Érdemes gondolkodni rajta, mert ezek a férgek az idegeidet teszik tönkre.
2016. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Igy van ha kulfoldi referenciad lett volna konkretan te mondod meg mennyit akarsz keresni.

Szakmai gyakorlat ezert is fontos tapasztalat kell a többi a kutyàt nem érdekli.

Van vagy nincs,pont.

2016. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Azèrt mert aki jò valamiben, az abban fog dolgozni. Akàr külföldön. De biztos hogy nem megy el segèdmunkàsnak. Szakmailag teljesen elbutul, ellustul, nem követi az ùj trendeket, stb, ergó szakmai berkekben kívülàllò lesz.
2016. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én például elmondtam a HR-nek, hogy segédmelókat is csináltam suli mellett. Ők pl ezt jó néven vették. Viszot a HR-en nem lepődök meg. A leghülyébb emberek tanulják. Sztem, ha van legalja, akkor ez az.
2016. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet, szerinted ez nem logikus? Ők CSAK azt nézik, hogy mi jó a cégnek. Mi kell nekik? Egy olyan ember aki ért ahhoz, amit csinálnia kéne. Ők ezt közvetlenül le tudják tesztelni? Nem. (Illetve maximum akkor, ha felvesznek próbaidőre, de ez nekik nagy bukta lehet, ha kiderül, hogy alkalmatlan vagy). Így mit tudnak csinálni? Közvetett dolgokból próbálják leszűrni, hogy te ehhez mennyire értesz. X éve kikerültél az iskolapadból aztán más szakmában dolgoztál, valószínűleg egy csomó dolgot felejtettél, szerinted ez miért lenne jó pont?


Nem te vagy a hibás, de az élet nem igazságos.

2016. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!