Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkérelmemet elutasítják...

Hitelkérelmemet elutasítják eddig minden bankban! MIért?

Figyelt kérdés

90-100 között keresek egy hónapban.

Anyám anno fel vett hitelt innen is onnan is és voltak csuszások valószínűleg bár listán van de ezért én miért ne kaphatnék hitelt, hiszen én nem az anyám vagyok én fizetném ha hagynák, hogy felvegyek hitelt


2015. jan. 4. 20:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Fel lehet őket jelenteni vagy valamit lehet tenni ennek érdekében, hogy kaphassak hitelt?!
2015. jan. 4. 20:21
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Van folyószámlád? Oda érkezik a fizetésed minden hónapban?

Milyen hitelt akarsz és mennyit?

2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet feljelenteni. Egyik bank sem kötelezhető hitelnyújtásra, ez egy üzleti szolgáltatás.
2015. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Azert, mert minimalberre nem kapsz hitelt - leginkabb azert, mert nyilvanvaloan nem tudnad visszafizetni. 90-100e egy honapban a letminimum, ebbol hitelt torleszteni nem lehet.


A bank a hitelt a sajat uzletpolitikaja alapjan nyujtja, nem kotelezheto ra, hogy egyertelmuen hitelkeptelen embereknek is adjon kolcsont.

2015. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

minden hónapban fixen már 1 éve lassan a CIB ban knál meg fél éves munka viszony kellett az is meg volt az átlag 80 ezer is megvolt 3 hónap átlagfizunak úgy se kaptam meg a 750 ezret. Cetelemnél néztem most mert kedvezőbben adnák már ha adnának ott is megpróbáltam 800 ezret elutasították aztán a 400 ezret és azt se a fizetésem meg bőven elég hozzá +20 ezer cafeteria is van szóval nem értem

Van hitelkalkulátor is azon néztem mennyit kell vissza fizetni 20 ezer nem sok nekem annyi marad minden hónap végére is csak ha lakás felújítást szeretnék csinálni akkor nem akarok várni egy évet se nem akarok fundamentázni se....

2015. jan. 4. 20:43
 6/18 anonim ***** válasza:

Jelzálog nélküli hitelhez eléggé alacsony a jövedelmed, de lehet több olyan gond is, aminek az együttes hatása az elutasítás oka.


Pl ilyen probléma lehet, az egyedülálló családi állapot, ha nincs ingatlan a neveden és ha 25 év alatti vagy.


Ha lakásfelújításra kéred a hitelt, akkor próbálj meg felújítási hitelt kérni ingatlan fedezetre.

2015. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo: 100e forint vagy inkab az alatti jovedelemmel es mindenfele fedezet nelkul hitelkeptelen vagy, pont. Erre van kitalalva a fundamenta. Ha nincs penzed, ne turelmetlenkedj, onerzeteskedj, mert te jarod meg. A jelenlegi helyzetben nem te szabod a felteteleket, hanem elfogadod vagy visszautasitod a felkinalt lehetosegeket. Te dontesz.
2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1: ekkora jövedelem mellett a legutolsó utáni gondolatod legyen a hitel!

2: A bank összesített kockázatot vizsgál, amibe te jó eséllyel nem férsz bele.

3: ha lakásfelújításra kell a pénz és mindenáron hitelből akarod megoldani, a világ legnagyobb hülyesége személyi kölcsönnel megoldani. Drágább megoldást nem találtál?

4: a Fundamenta lakásszámla pont azokra a problémáidra kínál megoldást, amikre keresel zsenikém!

2015. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Biztos nem lakáshitelt akar felvenni, én megértem, van amikor kell. Van akinek nincs az éppen aktuális élethelyzetében más lehetőség.


A PROBLÉMA OKA EZ:


Közvetetten de a bar lista vagy mi most a neve az oka. Nem a hitelfelvevő személye az ok az elutasításra, nézik az adott címet is, pll. Ha több bejegyzés van, pl. a,b,c,d,bankok a hitelkártyák miatt, a telekom, t-mobil, telenor, upc, mind mind bejegyzést hagy, a hitelminősítő feltételezi a rosszhiszeműséget, megteheti joga van hozzá, te is elállhatsz, ha valaki nem szimpi egy szerződés megkötésétől. AZ hogy az adott címen tipikus visszaélések vannak, automatikusan következik a nemfizetésekból. lLehet soha nem lett visszafizetve semmi. Sok csöves csinálta ezt, egy lakásba voltak bejelentve és másoknak vettek fel hiteleket, kaptak pár tízezer forintokat anno amiért a nevüket adták. Volt, hogy hamis bérleti szerződéssel, hamis aláírással bejelentkeztek fiktív címre, aztán kereshette a bank.


Lehet viszont jelezni, de amilyen az ügyfeles banki kolléga hát attól. Függ. Olyankor szokták azért engedélyezni, ha pl. új tulajdonos van.


!!!DE!!! Szerintem a legegyszerűbb címet váltani.


Hát az előttem szólók véleményét én is osztom, ekkora fizunál nem jó dolog a hitel, sztem, csak legvégső esetben.

2015. jan. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
A sök csövesres példát félig fejeztem be, mert kóma vagyok, szóval voltbolyan,mhogy egy tisztességes ember lakásába jelentkeztek be, aztán csak akkor derült ki, mikor akart venni egy tvt, hogy neki nem lehet. Persze az okmányirodán ki lehet jelenteni, meg lehet, indoklással kérvényezni, hogy kaphass hitelt. De ez amúgy sokszor ki se derül, mert belenyugszanak az emberek, hogy nekik nem adnak, és ezért.
2015. jan. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!