Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Nevtelen97 kérdése:

Hogyan tudnék pénzt keresni online?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a reklámkészítés, weblapszerkesztés vagy akár videók készítése. Gyorsan ráérzek szoftverek használatára, és ezt a tudásomat kamatoztatnám. Máshova nem tudok jönni, a lényeg, hogy pénzt szeretnék keresni különböző reklám, weblap vagy videó eladásával cégeknek. Tudnátok-e mondani valami céget, vagy helyet ahol igényelnek ilyen tudást és fizetnének is érte? (Olyan válaszok mint pl: menj vállalj valami fizikai munkát nem is érdekelnek, mivel azok kötöttek és iskola közben macerás végezni)

2016. márc. 31. 19:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
37%

Lesz..rom ki mit minősít meg mit nem, meg ki mit mondott és mit nem. Na, most hogy ezen túlléptünk:


Nem a diploma hiányára céloztam, hanem a tudás hiányára. Igen, összetákoltál egy oldalt, amit most vagy elhiszek vagy nem, de te sem ezzel keresed a kenyeredet. 16 éves unokaöcsikém is összehúzkod pár óra alatt egy normálisan kinéző oldalt Wordpressben/Drupalban/Joomlaban/anyámkínjában, de ezzel pénzt keresni nem lehet, ez tényleg megy mindenkinek, ettől meg aztán minden lesz az oldalad, csak professzionális nem. Na, van még hozzáfűzni valód vagy még benyögsz pár idézetet nekem?


Amúgy a kérdező baromi gyorsan rövidre zárhatná ezt az egész tragikomédiát ami itt megy: mutatna egy videót amit ő csinált vagy egy weboldalt és kiderülne mi a helyzet, meg lehetne mondani neki, hogy mit fejlődjön, vagy hogy "ez igen vaze, csinálj belőle pénzt", de úgy néz ki lesz..rja a kérdését és nem is érdekli igazán a téma.

2016. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
28%

miért neked mutogassa, ha így is lehúzod?

mi bajod van amúgy? Miért vagy még itt, ha folytatod hogy neked van igazad, mindenki más hülye, mert nem negatív?

2016. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
54%

Azért amikor többszörösen megkeseredett vesztesnek neveznek itt embereket, akik értenek a kérdező által felvetett témákhoz - anélkül, hogy ők értenének hozzá - elgondolkodhatnának, hogy esetleg ők is csak segíteni akarnak, mert legalább hozzá tudnak szólni a témához.


Én már írtam korábban, hogy diplomás fejlesztőmérnök vagyok, éppenséggel vállalatirányítási rendszerek fejlesztésén dolgozom. Az egyetem alatt én is készítettem néhány gagyi statikus weboldalt ismerősöknek meg a sarki fűszeresnek néhány sörért, így azért talán pont tudom, hogy ehhez nem elég, ha valaki gyorsan ráérez a szoftverek használatára, mindenképpen kell hozzá némi tudás, amit nem két nap felszedni.

Elkezdhetnék menőzni, hogy mennyi pénzt keresek is most, hogy mindenem megvan, hogy mekkora spíler vagyok, stb. De én nem erre verem, meg amúgy is mindegy, úgyis megkapnám, hogy megkeseredett vesztes vagyok, meg irigy kutya és csak le akarom húzni a kérdező lelkesedését, mert amúgy is undorító magyar vagyok, és nekik ez a szokásuk. Juj.


Ami a kérdező hobbiját illeti: nekem úgy tűnik a leírásból, hogy neki ez egyáltalán nem a hobbija. Nagyon érdekli a dolog, de a szövegből nem derül ki, hogy egy kicsit is értene hozzá, vagy hogy valaha is foglalkozott volna ezekkel egy percet is. Inkább úgy tűnik, hogy tegnap kitalálta, hogy holnaptól ő ezzel szeretne pénzt keresni. Hogy majd jelentkeznek cégek, akik megmutatják neki "a szoftver" használatát, amibe ő gyorsan beletanul, aztán jön a zsebpénz a számlára. Ez így valóban nem működik. Ha olyan kérdéssel jött volna, hogy van némi tapasztalata a PHP-ben, MySql-ben, CSS-ben meg JavaScriptben, van pár saját készítésű weboldala, és hol tudna fizető megrendeléseket szerezni, akkor egyből tudtunk volna segíteni. De így ez komolytalan.


Egyébként pedig: kedves Berkes-Szabó Tamás és a többi nagy támogató - ti eddig mivel is segítettetek a kérdezőnek azon kívül, hogy felemlegettetek néhány halott üzletembert meg a többi válaszolót szapultátok, hogy mekkora köcsög?

2016. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
51%

Berkes-Szabó Tamás, elsőre is értettem mire célzol csak le..szrtam, másodszorra is még mindig értem, csak lesz..rom. Egy anonim oldalon nagyon nem fogok a megítélésem miatt aggódni.


Nagyon szép weboldalt csináltál a kályháidnak, de ezzel te sem tudnál pénzt keresni az a nagy büdös helyzet. Ez egy alap statikus weboldal. Mondjuk ha már ennyit össze tudna dobni a kérdező, akkor lenne miből kiindulni, de ugye ezt még homály fedi, majd ha mutat valamit, akkor megtudjuk.

(Mondjuk én most rákerestem a kályha szóra és nincs az első oldalon az oldalad.)

2016. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket és a válaszokat. Igazából eléggé nehéz engem eltántorítani egy céltól amit kitűzök, szóval ettől nem kell félni, hogy önbizalmamat vesztem. Sokan lehet azt hiszik hogy én valami híres tv adónak akarok animált videót csinálni, nos nem ilyenekben gondolkodom, hanem akár a leggagyibb árucikk vagy oldal számára oldalak mellett felpattanó animált reklámsávokra gondoltam. (ahhoz nem kell komoly szaktudás, és könnyen fejleszthetem magam). Sajnos egyenlőre még nem tudtam pontosabban utána nézni komolyabbnak, de 3D studio és adobe programokban vagyok eléggé ismert. (weblapszerkesztés sajnos még nem az a terület amivel dicsekednék, de az is eljön majd ;) ). Nem szerettem volna vitát a kérdés alatt, szerettem volna oldalakat, hogy tudjam mit is kérnek/mi a feltétel pontosan és a választ megkaptam. Köszönöm újra :)
2016. ápr. 3. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!