Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Nevtelen97 kérdése:

Hogyan tudnék pénzt keresni online?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a reklámkészítés, weblapszerkesztés vagy akár videók készítése. Gyorsan ráérzek szoftverek használatára, és ezt a tudásomat kamatoztatnám. Máshova nem tudok jönni, a lényeg, hogy pénzt szeretnék keresni különböző reklám, weblap vagy videó eladásával cégeknek. Tudnátok-e mondani valami céget, vagy helyet ahol igényelnek ilyen tudást és fizetnének is érte? (Olyan válaszok mint pl: menj vállalj valami fizikai munkát nem is érdekelnek, mivel azok kötöttek és iskola közben macerás végezni)

2016. márc. 31. 19:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%
Magyarán igazából nem értesz semmihez, de mondjunk olyan céget ahol fizetnek neked?
2016. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
Cég csak akkor fog kifizetni, ha tudsz számlát adni. Tudsz számlát adni? 99,99%-ra tippelem, hogy nem, így a céges vásárlók máris kihullottak.
2016. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Félreértetek. Nem azon gondolkodom hogy 0 tudással elkezdek próbálkozni. Hanem keresek valami pontot ahol el tudok indulni. Aztán betanulom a kritériumoknak megfelelő szoftvert, és mikor már úgy érzem, hogy tapasztalt vagyok benne, csak aztán próbálkozok meg munka után keresni.

A számla írás meg nem probléma, nagykorú vagyok, ezen kívül ha valami egyedül nem menne tudok segítséget kérni rokoni körön belül. Csak utána akartam járni hogy ez hogy működik, nem kell rögtön lenézni :)

2016. márc. 31. 20:17
 4/35 anonim ***** válasza:
49%

"Nem azon gondolkodom hogy 0 tudással elkezdek próbálkozni. Hanem keresek valami pontot ahol el tudok indulni. Aztán betanulom a kritériumoknak megfelelő szoftvert, és..."


El vagy tévedve. Akik reklám, weblap, videó eladással pénzt keresnek neten, azok többnyire diplomás végzettségű emberek.

2016. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

"A számla írás meg nem probléma, nagykorú vagyok"


Nagykorúság nem egyenlő a számlaképességgel. Ehhez vállalkozói kell, ami a legolcsóbb formában is 50eFt havonta, ha van bevételed ha nincs.

2016. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Másodállásban csak 25e asszem.
2016. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

# 4 Egyáltalán nem vagyok eltévedve, sőt úgy érzem ti néztek le valamelyest. Senki nem fog kérni tőlem diplomát, ha az anyag amit kiadok a kezemből kifogástalan és megfelel a kritériumoknak amit a cég kér. Miért kéne diploma egy ilyen szoftver használatához? Nem is értem...


# 5 Kérlek ne úgy idézz mondatból, hogy fontos részeket ki hagysz belőle. Mint mondtam, rokoni körön belül tudok segítséget kérni, ami alatt azt értem ha nem (lenne világos), hogy van hivatalos vállalkozó "vállalkozóival" aki szívesen segít nekem számlázásban.


Egyszerűen csak egy kis plusz pénzt szerettem volna keresni olyan munkával ami engem érdekel. De ahogy észreveszem itt gyik-en nem igazán a segítőkészségükről híresek az emberek. És mellesleg a sok felesleges információt utólag is el tudtam volna olvasni ha találok egy hivatalos helyet ahol szükség van ilyen szolgáltatásokra, mivel ott a követelmények fel vannak tüntetve.

2016. márc. 31. 22:25
 8/35 anonim ***** válasza:
65%

" ha az anyag amit kiadok a kezemből kifogástalan és megfelel a kritériumoknak amit a cég kér."


Oké, ha te ilyen össze google-özött "tudásból" tudod hozni azt a szintet, akkor ügyes vagy nagyon.

2016. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem értem mit olyan nehéz ebből elhinni. Tudok neked olyan videót küldeni amit olyan emberek készítettek, akik minden tudásukat az internetről szerezték. Mindössze időt kell rá fordítani és céltudatosnak kell lenni. A kishitűek (mint úgy látom te) meg inkább fizessenek be egy iskolára, viszont számomra az internet ingyenes megoldást szolgál.
2016. márc. 31. 23:02
 10/35 anonim ***** válasza:
Akkor meg hajrá csináld, ne itt várd tőlünk a megváltást.
2016. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!