Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iskolában rendszergazdaként...

Iskolában rendszergazdaként milyen fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Budapesten, egy viszonylag jó nevű gimnáziumban.

OKJ-s képesítésem van, alap szinten tudok programozni 2 nyelven, linuxban, windowsban is otthon vagyok. Ez lenne az első munkahelyem

23/F



2016. márc. 8. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel iskola, ezert a közalkalmazotti bertablat kell nezned.

Nem vagyok ebben pontosan otthon, de majd valaki biztos kijavit. Par eve egy ismerösöm dolgozott iskolaban rendszergazdakent, olyan 130 brutto körül kapott, ha jol emlekszem.

2016. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
130? brutto? ez vicc? nettoban még elmenne. Próbáltam cégeknél de a HR-es kis csajoknál sose jutottam tovább.
2016. márc. 8. 11:54
 3/8 A kérdező kommentje:
+van középfokú angol nyelvvizsgám. Annyit tudok, hogy egész jó plusz nyelvpótlék van.
2016. márc. 8. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel jobbat? El nem tudom képzelni, hogy ki megy iskolai rendszergazdának.

Tudsz is angolul vagy csak vizsgád van?

2016. márc. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Iskolai rendszergazdaként örülhetsz, ha a bérminimumot megkapod. Az kb. nettó 85.000 most. Ha ennél többet akarsz keresni, akkor valami nagyobb cégnél próbálkozz elhelyezkedni. De pályakezdőként, semmi gyakorlattal nem igazán van rá esélyed, hogy komoly helyre felvegyenek. Ahhoz kell egy pár év gyakorlat a szakterületen.
2016. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp azért kéne a suli - gyakorlathoz!
2016. márc. 10. 08:08
 7/8 anonim válasza:
Jelenleg én is pont rendszergazda állást keresek pályakezdőként informatikai rendszergazda OKJ-s végzettséggel a kezemben.
2016. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Iskolakbam 90-110 ezer kozott,szoval eleg nevetseges :D de befektetesnek nem rossz. 1evet lehuzol ott valamennyi kepet kapsz a szakmarol,lesz kis tapasztalatod,onnan lehet tovabb menni. Sajnos nagyon nehez elkezdeni.
2016. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!