Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te kijössz a fizetésedből?

Te kijössz a fizetésedből?

Figyelt kérdés
Sokat kell osztani szorozni, vagy könnyedén jut mindenre?
2016. febr. 3. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ki, sot a nagy reszet felreteszem.
2016. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Jelenleg kijövünk úgy is, hogy nem figyelünk oda, nem kell centizgetni, de félretenni nem nagyon tudunk belőle.
2016. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Valamennyit tudok félretenni de csak úgy, hogy nagyon odafigyelek minden kiadásra.
2016. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Azért az 1. hozzászóló ezt kifejthetné mert ezt csak spec körülmények között tudom elképzelni.


Én óvatosan jövök ki, oda kell figyelni minden kiadásra ha k akarok jönni a pénzből az utolsó napokban is.

2016. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Miert kellenenek ehhez spec korulmenyek? Hitelunk nincs, gyerekunk igen, sajat lakasban lakunk, ketten keresunk. Ez 'spec'?


A kerdes onmagaban ertelmetlen, a korulmenyek, a vegzettseg, munkakor, lakohely rengeteget szamit.

2016. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, kijövünk. 40%-àt a fizetèsnek fèlretesszük insègesebb időkre, nyaralàsra, stb.
2016. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem
2016. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kijövök, de most döbbentem rá, hogy kissé vissza kell fognom a költekezést, ha meg akarom valósítani a céljaimat.
2016. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
könnyen kijövök, de mivel ősöknél lakom, ezért inkább az a lényeg mennyit tudok megspórolni saját lakásra...
2016. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég könnyen kijövök, mellette fizetek lakástakarékot, nyugdíjbiztosítást, teszek félre nyaralásra, jut szórakozásra meg ilyesmire. A nyugdíjbiztosítást csak előléptetés után vállaltam be, hogy ne az utazások rovására menjen (annyira nem vagyok azért hedonista, 26 évesen csak elég elkezdeni a nyugdíjra félretenni).
2016. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!