Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a pénzügyi helyzeted?...

Milyen a pénzügyi helyzeted? Jól kijössz a fizetésedből? Idegeskedsz a kiadások miatt? A megélhetésen kívül tudsz másra is költeni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jól kijövök belőle, ki tudom fizetni a lakáshitelemet, nem kell szűkölködnöm, és félre is tudok tenni. Amúgy egyedül élek, nincs családom.
2013. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

350 ezret keresek, ebből 200 ezret minden hónapban félreteszek. Költhetnék felesleges hülyeségekre, vagy hobbikra többet is, de úgy okoskodom, hogy erre a pénzre úgyis később lesz szükség (család, gyerekek, saját ingatlan, nyugdíj), úgyhogy nem akarom most felélni a jövőmet. Simán gyűjtök annyit, hogy 50-55 évesen eltehessem magam nyugdíjba és még jól is éljek belőle életem hátralévő részében.


Most is eléggé "kiélem" magam. Az hogy élvezem az életet, nem pénzfüggő ilyen értelemben.

2013. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!