Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éreztétek már úgy hogy meguntá...

Playgirl kérdése:

Éreztétek már úgy hogy meguntátok a munkátokat és váltani szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ez az első munkahelyem, négy éve vagyok itt. Semmi problémám nincs de kíváncsi vagyok hogy milyen lehet máshol is dolgozni! ez normális? vagy csak fellángolás lehet és nem kéne váltanom hanem örülni hogy van stabil munkám?

2016. jan. 13. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En sem ertek egyet azzal, h oruljon annak, h van munkaja es maradjon a seggen.

Nyilvan az keves, h kivancsi a kerdezo. Ha ambiciok is lennenek melle akkor most kell elkezdeni fejlodni es haladni.

Azt az embert hasznaljak ki, aki hagyja. Fuggeni egy melotol, h ur isten mi lesz ha vege.. Ilyen sosem szeretnek lenni.. Innentol rabszolgasag.

A munkara ugy tekintek, h lehetosegek amik segitenek fejlodni mind erettsegben, tapasztalat szerzesben, segit megteremteni az eletet amit szeretnek stb. Nem mint szukseges rossz, h eletben maradjak :O

Na mind1.

2016. máj. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

No, hát sikerült alaposan félremagyaráznotok a dolgokat.


A kérdező ezt írta:

"Ez az első munkahelyem, négy éve vagyok itt. Semmi problémám nincs "


Még egyszer: SEMMI PROBLÉMÁM NINCS.

Szó nincs arról, hogy kihasználnák, szó nincs arról, hogy feketén foglalkoztatják, és még arról sem volt szó, hogy tovább akarna tanulni. Pusztán azt írta a kérdésben, hogy kíváncsi, máshol milyen lehet? Erre én azt próbáltam jelezni a kérdezőnek, hogy jó eséllyel máshol rosszabb, hiszen itt semmi problémája nincs. Csak pusztán kíváncsiságból ne váltson.


9 éve dolgozom ugyan azt a munkát, higgyétek el, a 9 év alatt sokszor elkapott, hogy de elegem van ebből, de ilyenkor egy jó alapos kikapcsolódás sokat tud segíteni, átlendíteni a holtponton. Volt, hogy elég volt egy 1 napos, hiper-szuper kirándulás :-)

És nem, nem kényszerből csinálom ezt a munkát, néha még szeretem is, de MINDEN munkahelyen befásulhat az ember, de ettől még nem feltétlenül kell munkát váltani, csak meg kell találni, mi az, amivel egy kis színt vihet az életébe :-)

2016. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!