Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok arról a cégről,...

Mit gondoltok arról a cégről, ahol a tulajdonos milliárdos, de mégis cirkuszt csinál az utolsó filléreken is?

Figyelt kérdés

Egy idős ember a tulajdonos, egyben vezérigazgató is.


Ha annyira fontos neki a cége, akkor miért hagyja, hogy egyre fogyjon a létszám?


Ha felmond valaki, aki helyett nem lenne ember, akkor meg gondolom sírba perelné az illetőt mindenféle vélt sérelem alapján, amiért "romba döntötte a céget" a távozásával.


Tehát pl van egy szem tervezője, és ha az a tervező felmond, akkor mi lesz?


Ad valami nevetséges pénzt, aki kidolgozta itt a belét, az se kapott valami sokat, persze ha átmegy máshova jobb fizetésért (és jellemzően kisebb munkaterhelésért), akkor meg rögtön ő lesz az átkozott.


2015. dec. 16. 10:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

ja meg feljön a gyártásvezető, és engem ócsárol, amiért nem szerzek neki munkásokat


érted, nekem kéne embert szerezni a gyárba


jofogáson hirdetnek csak, mert az ingyenes, ott két hét után már senki se nézi a hirdetést, megujitani már cska pénzért lehet.


arról meg hallani sem akarnak


ha adok önéletrajzokat, akkor azért ordibálnak, hogy milyen emberek ezek, meg ő nem ér rá minden embert interjuztatni

2015. dec. 16. 12:58
 22/29 anonim ***** válasza:

Itt nem a céggel van gond, hanem a te hozzáállásoddal.

Ha ilyen tutyi-mutyi, muja kisfiú vagy, akkor ez lesz.

Határozottnak kell lenni.

Ha nem vagy ilyen ember, akkor ez van.

A legtöbben nem hagynák, hogy egy hierarchiában alattuk álló ember ordibáljon velük meg ossza az észt.

2015. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

a gyártásvezető velem egy szinten van már bocs


egyébként itt a mai következő kabaré:


behiv a fönök és ordit, hogy valaki ellopta a 15 éves sony CD walkmanjét


:D


el volt mindenki hordva proli csicskának, meg gyanusitgatott, stbstb


végül kiderült, hogy mérőszalagnak nézte és hazavitte saját magához.

2015. dec. 16. 15:05
 24/29 anonim ***** válasza:

minek írod le a napi apró történéseket?

ezek minden cégnél megvannak.

ez hozzátartozik a munka világához.

nincs olyan cég, ahol ne történt volna már ordibálás, hogy valami eltűnt. aztán később meglett.

ezek teljesen általános dolgok.

2015. dec. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Sajto hir volt h vmi pesti korhazban felmondtak orvosok mert gecccy volt a fonok (bedros j.)


Pedig nem kellett vna hozza hirveres szerinted, mert minden munkahelyen gecccy a fonok (meg rosszak a korulmenyek)

2015. dec. 17. 08:45
 26/29 anonim ***** válasza:

Egy kicsit más jellegű, hogy egy kórházban, ami állami fenntartású, TÖMEGESEN mondanak fel ORVOSOK, mint hogy a versenyszférában régebben 2 tervező volt, most meg egy, és kevesli a fizetését.

Hol az összefüggés???

Nálunk régebben egész tervezői osztály volt, de aztán történt egy átszervezés (meg azóta több is), és egyetlen tervezőnk sincs, külsős tervezők dolgoznak nekünk, több tíz- és százmilliókért, pedig ha lenne 2-3 saját állományban lévő tervezőnk egy párszázezres havi bérért, több százmilliót spórolhatna a cég.

Na ezt add össze. Mondj fel, légy egyéni vállalkozó, vagy hozz létre egy kis céget. A magad ura leszel, senki nem fog veled ordibálni, és 100x annyit fogsz keresni, mint most.

2015. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
na itt a pár százezres bér is elképzelhetetlen
2015. dec. 17. 09:32
 28/29 anonim ***** válasza:

Te valami vicc vagy.

Hány éves vagy?

Minek vagy még ott? Van a világon 1000 munkahely, másfél év alatt már találhattál volna.

Az én munkahelyemen is óránként vannak ilyen történések...és? Kit izgat? Fel se veszem, nem hogy ide írogassam idegeneknek.

Ja és én is depressziós vagyok évek óta, de dolgozok normálisan, váltottam is, nem vergődök mint te.

2015. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az ilyen "főnök" öt forintot nem ér...
2021. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!