Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a prolik honnan szülik a...

Ezek a prolik honnan szülik a pénzt mégis?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy nő, 30-on jóval túl van, de agyilag még szerintem a 25-öt sem éri el.


Nagyon csúnya, büdös is, nem is a munka hőse, mert nagyrészt csak a cigizés a programja.


Tele van tetkókkal, multkor is itt mutogatta a combján (broáf) az új tetkóját, amit "hawwwer csinált tetoválási kiállitási darabként ingyen haha"


Na mindegy, keres olyan 100ezret legjobb esetben, de kocsival jár és ugye megy a cigi, ja meg ipadje van meg LG G4...ÉÉÉÉRDEKES


Multkor meg itt elkezdi magyarázni, hogy régen vett az anyukájának egy Sony TV-t, került vagy 350 ezerbe, de "akkor még jól ment"...


Én meg nem nagyon értem, hogy egy ilyen mentalitású embernek hogyan tudott bármikor is jól menni? Vagy én vagyok a béna, hogy diplomával annyit keresek, mint bármelyik ügyeskedő vadproli?....akik persze mindig sirnak, hogy nincs pénzük, de biztosan csak azért, mert elköltik az összeset, mert hát "nem azért élek, hogy sporoljak"


2015. dec. 10. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Én is ismerek ilyen embereket, de elmondom, HITELRE-RÉSZLETRE vesznek mindent. Közben ezt ugye másnak úgy találják hogy kp-ra vették...

De amúgy nem tudom miért foglalkoztat hogy másnak mije van és milyen márkájú. Ne legyél sem irigy se rosszindulatú.

2015. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

"akik persze mindig sirnak, hogy nincs pénzük"

Nekem az jön le, hogy te is sírsz, mert másnak jobban megy:)

Ne mással foglalkozz, lehet hogy szopott érte vagy van egy 30 milliós hitele. Én is ismerek olyat, akinek luxus kocsija van, meg iphone meg a tököm tudja mi van neki, pedig egy full hülye az illető. Én is kérdezgethetném, hogy mégis miből, de nem érdekel. Nekem attól se jobb se rosszabb nem lesz, hogy másnak van egy m5-ös BMW-je.

2015. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is voltak olyan melós kollégáim akik 15 éves tuning BMW-vel jártak dolgozni az ingyenes céges járat helyett. Naponta kétszer 10 percet spóroltak ezzel és elnyomtak 3 liter benzint... Ők öten laktak egy panelban, mindenki dolgozott , így egy főre a lakhatás megoldódott 25000Ft-ból és a maradék 100-ast el ellehetett nyomni cigire, telefonra, benzinre, sörre és havi egy irgalmatlan berúgásra.
2015. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Havi 110.000ft-t keresek, minden nap autóval járok dolgozni, összesen 30km, a házam rezsije havi 15000ft, kajára nem "kell" költenem, mivel a zöldeségeket megtermelem, a hús 80%-àt pedig én nevelem, +tojás... A havi 110 ezremből tehát biztosan lejön általában 40.000 kötelező kiadás, tehát marad 70.000 minden másra, akár spórolásra...


Ameddig Bp.-n éltem, kb havi 200at kerestem, 70 volt az albim, +30rezsi, 30-40 a kaja, + 25-30 benzin, tehát ha nem éltem, akkor tudtam kb 30-at spórolni havonta...

Szóval csak azt akarom kihozni, nem biztos, hogy az keres jobban, aki többet keres, sok függ az életkörülményektől is... Én kiköltöztem egy falu népesedő zártkerti részébe, fele annyit keresek mint előtte mégis 2* annyi pénzem van... Ez a nem mind1...

2015. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na de több is a melód a ház körül...nyilván lehet úgy sporolni, hogy máshova teszel be több munkát...
2015. dec. 10. 09:47
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez tény, de a ház körüli munkát én nem fogom fel munkának 3 éve vagyuk itt, egyelőre nagyon élvezem kikapcsol és sokkal nyugodtabb az élet mint régen... + ha füvet kell nyírni, csirkét pesztrálni, ásni, kapálni, permetezni stb, addig sem a warcraft előtt ülök egy szobában :D
2015. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

falun nőttem fel. Tanulni jöttem pestre, már itt dolgozom egy pár éve.


falun azért szivás, mert kevés a nő...


nyilván ha lenne párom, akkor jobban megérné kiköltözni nyugodtabb helyre.

2015. dec. 10. 10:03
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

:) én kocsival 10 percre vagyok székesfehérvár belvárosától, de kényelmesen be is tudok gyalogolni :) meg van ott egy haverom, akinél van egy üres szoba, ha esetleg iszok és nem vezethetek haza, mert azért éjel részegen országúton még rövid utat sem szeretnék sétálni.

Ennél messzebbre nem mentem volna várostól én sem :)

2015. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem elegáns dolog más zsebében turkálni. Fordított esetben neked se esne jól.


Egy dolog ki mennyit keres, más dolog mennyit a férje, mennyit adnak a szülők, otthon lakik-e, de ha megörökli a nagyi pesti panel lyukját már az is 10 milliós tétel... lehet millió dolog, amihez másnak semmi köze.


Szedd össze magad, ha már BP -en vagy akkor keress más munkát ami jobban fizet.


Amikor diplomával elkezdtem dolgozni én is ledöbbentem, hogy amire elvégeztem a főiskolát addigra a velem egyidősek már összekalapoztak egy kocsit meg egy házat és amikor elkezdtem dolgozni még négy évig kevesebbet kerestem mint ők.


Most már tudom, ezeknek az itthoni diplomák 90% -a kukába való.


Most se mérnökként dolgozok, egy kereskedelmi vállalkozásom van, kapaszkodj meg, hogy ezt vezessem még egy nyomorult érettségi se kellene.

2015. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

A pr0li minden vackot hitelre vesz,amit persze KP-snek mesél el.E mellet hazudik,hogy polírozza magát.

Aztán egy szép napon elindulnak a fizetésből való levonások,letiltások,mert a pr0li nem tud 2 napnál előrébb gondolkozni.

Ne foglalkozz vele,ha te nem vagy pr0li,örülj neki!Az egy hatalmas érték,ha valaki nem pr0li!

2015. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!