Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a prolik honnan szülik a...

Ezek a prolik honnan szülik a pénzt mégis?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy nő, 30-on jóval túl van, de agyilag még szerintem a 25-öt sem éri el.


Nagyon csúnya, büdös is, nem is a munka hőse, mert nagyrészt csak a cigizés a programja.


Tele van tetkókkal, multkor is itt mutogatta a combján (broáf) az új tetkóját, amit "hawwwer csinált tetoválási kiállitási darabként ingyen haha"


Na mindegy, keres olyan 100ezret legjobb esetben, de kocsival jár és ugye megy a cigi, ja meg ipadje van meg LG G4...ÉÉÉÉRDEKES


Multkor meg itt elkezdi magyarázni, hogy régen vett az anyukájának egy Sony TV-t, került vagy 350 ezerbe, de "akkor még jól ment"...


Én meg nem nagyon értem, hogy egy ilyen mentalitású embernek hogyan tudott bármikor is jól menni? Vagy én vagyok a béna, hogy diplomával annyit keresek, mint bármelyik ügyeskedő vadproli?....akik persze mindig sirnak, hogy nincs pénzük, de biztosan csak azért, mert elköltik az összeset, mert hát "nem azért élek, hogy sporoljak"


2015. dec. 10. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy van egy pénzes pali, aki eltartja.

Én sem szeretek mások zsebében turkálni.

De nálam meg az veri ki a biztosítékot, hogy megyek az oviba, fél 8-kor az én gyerekem az első, 4-kor meg az utolsó. És minden anyuka márkás autóval jár a szomszéd utcából a gyerekért, én vagyok lenézve, mert én elsétálok (van autóm, de nem árt a mozgás).

Szóval én is sokszor gondolkodom, hogy hogy a fenébe csinálják?! Gondolom mind háztartásbeli, vagy van valami kamu félállásuk, és a férj eltartja őket.

2015. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ez a nő nagyon ronda, tehát kizártnak tartom, hogy bármiért egy pénzes pasi eltartaná
2015. dec. 17. 15:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Úristen, te egy ilyen igénytelen proli nő személyre vagy irigy? Te sem vagy különb.
2018. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!