Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaphatok kölcsönt a munkáltató...

Kaphatok kölcsönt a munkáltatómtól? 1 milió Ft-ra lenne szükségem lakásépítés befejezésére Bankokhoz nemszeretnék fordulni

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És ezt miért nem a munkáltatótól kérdezed?

Honnan tudjuk, mennyi a fizetésed, milyen szerződésed van (határozott idejű vagy sem?) milyen munkakörben dolgozol? stb

2015. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

150-et keresek nettóban

Cnc forgácsolóként dolgozok.

2500 ember dolgozik ennél a Kft-nél

Szeretnénk még karácsony előtt beköltözni ezért lenne sürgős

Kicsit hülyén érzem magam nemtudom mitfognak rá reagálni

2015. okt. 15. 11:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és határozatlan időre szól a szerződésem.
2015. okt. 15. 11:54
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%

Akármennyit keresel, akármilyen a szerződésed, akármi a munkaköröd, akármekkora a cég, azt csak és kizárólag ők fogják tudni megmondani, hogy

- szoktak-e egyáltalán ilyennel foglalkozni

- a te esetedben adnának-e, és mennyi pénzt

- milyen feltételekkel adják, ha adnak.

De olyan nincs, hogy általánosan kötelező lenne adni, és ha adnak, akkor mennyi pénzért mit várhatnak el.

2015. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

#4

Bocs, de vitatkoznék Veled, (első vagyok) mert pl. ha határozott idejű a szerződése, akkor én is meg tudom mondani, hogy nem fognak adni :-) vagy ha minimálbéres, akkor aligha adnak neki 1 milliót - no, hát ezért írtam :-)


Kérdezőnek: ha szükséged lenne a hitelre, akkor menj oda, mondd el a helyzetedet, a problémádat és kérdezd meg, mik a lehetőségeid, tudnának-e valamiben segíteni. A szakmád elég jó ahhoz, hogy meg akarjanak tartani :-) Próbáld meg nyugodtan - legfeljebb nem jön be - és akkor mi van? SEMMI :-)

2015. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van! Megpróbálom köszönöm :)
2015. okt. 15. 12:53
 7/8 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem!

Sajnos nemtudnak segíteni! :(

2015. okt. 15. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :-( De legalább megpróbáltad :-)
2015. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!