Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket nem őrjít meg ez a...

Titeket nem őrjít meg ez a folytonos pénztelenség? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
ő kőműves,én virágkötő..őt hat hónapi bérrel nem fizették ki,engem nem vesznek fel gyakorlat híjján sehová,így lettem takarító,de nem hosszabbították meg a szerződést az iskolával,ahol takarítottam,és egy másik takarítócéget vettek fel,nekem meg azt mondta a főnök,ha lesz munka,hív..nem akarok panaszkodni,de folyamatosan átver minket mindenki!Vőlegényem van még,(nincs pénz esküvőre) már ez a harmadik vállalkozó,aki nem fizette ki,hívatkozva az építőipari körbetartozásra..eddig még megpróbáltunk éldegélni,szegény öreg nagyapám segítségével,de már ő sem tud segíteni,nem tudom mi lesz velünk..rengetegen tartoznak is nekünk,hála a jó szivünknek,mert sok ismerőst befogadtunk,mert nem volt hová mennie,és nem kértünk albérleti díjjat tőlük,még ők ajánlották fel,hogy a fűtésszámla felét ki fogják fizetni,de azóta sem fizetnek,hiába kérjük őket,ezért van itt a net is,azzal van fékentartva az ember,hogy addig itt van a net,amíg nem fizeti ki a pénzt,mert meg fogunk halni éhen-lakás nélkül..de hiába..szomorú,nem akartam sokat panaszkodni,de tényleg nem tudom,merre tovább..majd eladom a cuccokat,és megyünk a hajléktalanszállóra..senki nem ad munkát..engem is átvertek telemarketinggel,el akartak vinni netk*rvának egy operátori munka hírdetéssel,voltunk havat lapátolni,de mint látod,már az is elolvadt,más munka meg nincs náluk..már kukásnak se kellünk..valami csak lesz..majd megtérek,isten segít..
2010. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
62%
jól irtad ISTEN megsegit! Higgy benne bizz benne Ő segit!
2010. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja árvíznél meg földrengésnél is rettentő sokat segít isten mikor kisgyerekek százai halnak meg.
2010. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy Nektek is ennyire rossz a helyzetetek, végső elkeseredésemben én mindig arra gondolok „egészség legyen, a többi nem számít".... Ne adjátok fel, a remény sohasem hal meg örökre!
2010. márc. 17. 10:46
 15/15 anonim válasza:
19%
Most őszintén, miért van az, hogy azokat leszólod akiknek jól megy? Nagyon irigy vagy, és igen én még azt is megtehetem, hogy 200.000 forintokért veszek telefonokat...Egyáltalán nem számít az, hogy tanult vagy ezt már gondolom észrevetted és más válaszoló is. Semmit nem teszel ellene, hogy legyen pénzed, ehelyett itt sírsz, hogy ilyen meg olyan pénztelenség, siralmas...
2010. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!