Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket nem őrjít meg ez a...

Titeket nem őrjít meg ez a folytonos pénztelenség? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
lassan megkattanok!:(
2010. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
De nagyon ! Számoljuk a napokat fizetésig! Hó végén már csak krumplit eszünk:(((((
2010. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
tanultunk hogy sokat keressünk
2010. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is tanultam (van 1 diplomám)! 2. válaszoló vagyok:((
2010. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
helyesbítek olyat tanultunk ami ér is valamit
2010. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem érzi itt valaki nagyon nagy arcnak magát? Szánalmas a hozzáállásod kedves... Tiszta szívből kívánom neked, hogy egyszer tapasztald meg a nélkülözést! Mi is mind tanult emberek vagyunk, nem csak 8 általánossal te szerencsétlen, csak nem vagyunk kellőképpen megfizetve! Szállj magadba egy kicsit és addig örülj amíg még megvan a munkád! De ne feledd „a szerencse forgandó" - „egyszer fenn, egyszer lenn" vagy „egyszer hopp, máskor kopp" - és végezetül a „kocka bármikor fordulhat"
2010. márc. 9. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:
én nem tanultam, menni kellett dolgozni... megszívtam, és rossz érzés, de muszáj volt... viszont van egy jó oldala is: sokféle helyen dolgoztam, és közben megtaláltam a szakmát, amit imádok, és (ha sikerül összeszednem magam és abbahagyni a "robotot"), jövőre irány a fősuli! :)
2010. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem egy hónap mulva utcán lakunk...

szerinted,nem vagyunk kissé letörve...

elvesztettük a munkahelyeinket..most mehetünk csövelni,ha nem képesek felvenni,megnézni,visszahívni!!!ahol lehet,mindenki átvert minket..fél millióval tartoznak a páromnak az előző munkahelyéről..engem meg még a tesco-ból sem hívtak be egy munkainterjúra sem,és középfokú végzettségünk van mindkettőnknek..szomorú,de nagyon..most is vadászom a munkát,de így 4 óra után már senkit nem érek el..

2010. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát nem irigyellek, ennyire azért nem rossz a mi helyzetünk. Egyszerre lettetek munkanélküliek férjeddel? Hol dolgoztatok korábban, milyen szakmátok van? Kitartás és fel a fejjel...
2010. márc. 11. 17:41
 10/15 anonim válasza:
87%
szia!pocsékul.mi is érettségizettek vagyunk és a férjemnek szakmája van .most bocsájtották el mert kínai cég épül ott ahol dolgozott.most talált másikat de nagyon csúnyán bánnak ott vele és félelmetesen keveset keres.a csekkeket csak úgy gyűjtöm és akkor fizetek csak ha kijön a felszólítás.utána ezt újból játszom.két pici lányunk van így én el sem tudok menni dolgozni már próbáltam a válasz a két gyermek miatt mindig nem.mindenen spórolok és várom,hogy jobb legyen.aki a a tanultságával henceg d...ugja fel magának.nagyon sok tanult ismerősünk van aki ugyanabban a helyzetben van mint mi.nincs munkahely a kormány miatt.bocs,hogy hosszú voltam.
2010. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!