Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten, egy gyerekkel meg...

Budapesten, egy gyerekkel meg lehet elni 220000 forintbol?

Figyelt kérdés
100 lenne az alberlet rezsivel. 120 eleg lehet harmunknak a tovabbi dolgokra?

2015. aug. 3. 22:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Életszínvonaltól függ. Azt se írtad, hány éves a gyerek. Vannak, akik sokkal kevesebből élnek. Ha vidékről jönnél fel, érdemes tudni, hogy a lakhatás az egyedüli ami tényleg drágább. A kaja például szerintem olcsóbb, mert nagyobb az árverseny. Szerintem a ruházat is, mert több a bolt/piac.
2015. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Don Vito Corleone válasza:

Szerintem nem igazán, ha még is szűkölködve.

De hát ugye attól függ kinek milyen igényei vannak, de 120 akkor is kevés, akkor már más lenne ha a 220 meg maradna mind, és nem kéne albérletet fizess, vagy nézz egy olcsóbbat.

2015. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg.

Kb 60 ezer a kaja, ha főzöl.

A maradék 60 meg szűkös, de átmenetileg elég, mert ha mindketten dolgoztok, akkor 220-nál több kell, hogy legyen.

Pesti ismerőseim mind 120-140 ezret keresnek legalább, aztán még ott a családi pótlék.

2015. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Átlagosan el lehet éldegélni ennyiből. Persze ez rajtatok múlik mert mondjuk ha valaki sokat eszik, edz, vagy van valami költségesebb hobbija, vagy mindenféle előfizetése, stb akkor azokra sok elmegy. Úgy már nem nagyon elég.
2015. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én simán megélnék harmadmagammal.
2015. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
#3: Akárhogy számolom, 3 fő havi étkezése 80 alatt nem oldható meg, feltéve, hogy nem teljesen egyoldalú étrendről van szó.
2015. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#6 Meg lehet, csak sokat kell főzni, és vinni kell a kaját. Munka van vele, de nem egyoldalú, és egészséges. :) Ez persze az én véleményem. :)
2015. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Kérlek ne.

Itt Pesten ki lehet fogni 1000 Ft/kg a csirke mell.

30 kiló az 30 ezer és minden nap jut 1kg hús ebédre.

Ami szerintem bőven elég.

A maradék 30 ezerből meg kijön a rizs meg a tojás meg a többi.

Persze nem kell minden nap csirkét enni, mert lehet egy lecsót is összedobni, de a lényeg hogy ha a csirke belefér,akkor már semmi gond.

Persze ha a Culinarisból szeretnének enni akkor havi szinten a 220 is kevés lenne.

2015. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

#7: Egyedül vagyok, így nyilván nem annyira költséghatékony a főzés sem, de most utánaszámoltam és akkor sem igazán tudnám napi 1300 Ft alá nyomni, ha minden nap főznék magamra és nem is hiszem, hogy megoldható, hogy állandóan főzzön az ember.


Utána néztem az olcsó főzésnek szentelt subredditen( [link] a dolognak, viszont úgy néz ki, hogy gyakran 3-4 napra előre kellene főzni, egy héten többször ugyanazt kellene enni, abból meg volt elég az egyetemi évek alatt.

2015. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

" és nem is hiszem, hogy

megoldható, hogy állandóan főzzön

az ember."


Mi szinte minden nap főzünk, pedig 9-10 órát dolgozunk. Nagy ritkan van hogy ketszer ugyanazt visszuk. Ketten élünk párommal.

(egyreszt olcsobb masreszt jobb)

2015. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!