Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek honnan szerzek...

Mihez kezdjek honnan szerzek pénzt?

Figyelt kérdés
Nos az a gond hogy nincs miből megélnem, a suliból kicsaptak munkát nem kapok .20 éves vagyok minden reggel 5 kor és 6 kor kell mennem dolgozni a napi keresetem van hogy 400 ft .Nem szégyen ...Plasztik üvegeket kell gyűjtenem :S És persze erre rá megy a fél napom .elkezdtem tanulni az angolt de kevés időm van rá .Rajz szerintem elégé megy de mint mondtam sulit nem fejeztem be és így rendes munkát se kaphatok . Akit érdekel miért nem fejeztem be a sulit annak írok privátba . Komolyan mondom nem tudok mihez kezdeni :(

2015. júl. 31. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Plasztik üveg helyett gyűjtsél rezet, azért 1000 ft-ot kapsz kg-onként.


400Ft-t keresel naponta, de azért netezésre van pénzed és időd.

2015. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt rendes munkám most is van6 ezrem -_- igen van az èrdekel van e neten rá esély mármint rajolàs miatt...
2015. júl. 31. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivel vagy hol élsz? A napi 400 Ft-nál még akkor is többet ész el, ha csak össszeszeded kukák körül az alu dobozokat meg a sörösüvegeket..
2015. aug. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát figyi nem fogok kukázni ha mégis rohadok annyi biztos azért az már szégyen, ja szüleimnél élek Szerbiai vagyok ...Itt nagyon kevést lehet szerezni persze nem akarok eböl megélni ... KB 4 Zsák alu üvegért kapok 600 ft ott ...vannak terveim ép Angolt tanulom meg a rajzot gyakorlom. Persze alig marad időm. Az a gond hogy egy telepre megyek ki ahova ontódéból viszik ki a szemetet meg Boltok a plasztikot meg stb és ott nem lát senki és az úgy nem szégyen max ha meglátnak akkor is apám haverja aki ott dolgozik meg ilyenek akik apámat ismerik ...Régen kerestem 1 nap 4 meg 8 ezreket meg is érte de már kezdem unni hogy alig keresek... Nem akarom hogy oda jussak hogy kukából eszek O_O
2015. aug. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!