Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon van aki megenge...

Magyarországon van aki megengedheti magának ezt a luxust?

Figyelt kérdés

külföldön (pl. dubai, katar, hong kong) több ismerősöm is van akiknek 1 millió dolláros kocsijuk, vagy épp magángépük van, vagy ha egyik sincs, még akkor is telik arra, hogy egyik nap megbeszéli valakivel, hogy akkor másnap találkoznak santorinin vagy monacoba elugranak hétvégére, mindez úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Magyarországon él így a legfelsőbb elit?


2015. júl. 4. 23:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Persze,nekem volt egy szeretőm az apja Katarban pilóta több milliós nettó fizetés,lakást adtak neki Dubaiban,minden vackot fizettek neki,a lány meg két kézzel szórja a zsét,konkrétan úgy járkált ki Dubaiba mint én a sarki kisboltba.Ha az apja nem vitte el vásárolni,hisztizett,hogy neki ruha kell,és azonnal menjenek.Kocsit összetörte egyből utalt neki egy 20-ast,hogy vegyen másik verdát,tehát náluk a pénz ennyi.

A palija is egy atom milliárdos gyerek,mutatta milyen kéróban laknak,konkrétan amit látsz ezekben az amcsi filmekben a milliárdos negyedek pontosan ugyanez,ha nem volt 1000m2 akkor egy sem halál komolyan.Ilyet még nem láttam.

Vannak ilyenek bőven,másik srác ismim azt se tudja mennyi zséje van,lesz_rja van és kész.Szingapúrba meg egyéb helyekre jár a legdrágább szállodákba amikor úgy tartja kedve.

2015. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"másik srác ismim azt se tudja mennyi zséje van,lesz_rja van és kész.Szingapúrba meg egyéb helyekre jár a legdrágább szállodákba amikor úgy tartja kedve."


pont kéne neki valaki, aki kordában tartja...bemutatnál neki?


50/F/Daddy ;)

2015. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!