Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon van aki megenge...

Magyarországon van aki megengedheti magának ezt a luxust?

Figyelt kérdés

külföldön (pl. dubai, katar, hong kong) több ismerősöm is van akiknek 1 millió dolláros kocsijuk, vagy épp magángépük van, vagy ha egyik sincs, még akkor is telik arra, hogy egyik nap megbeszéli valakivel, hogy akkor másnap találkoznak santorinin vagy monacoba elugranak hétvégére, mindez úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Magyarországon él így a legfelsőbb elit?


2015. júl. 4. 23:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

"Azért ezen jót nevettem :D Több ezer ilyen autó fut ott az utakon, jó nyilván van akinek több is van"


Jártál már Dubajban tökfej? Kétlem...


Eleve milyen 1 millió dolláros autóról beszélünk?

2015. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

9 nem ugyanaz vagyok

lehet a szóban forgó csaj prosti, de ez nem releváns a kérdés szempontjából :D

személy szerint itthon nem mozgok ilyen körökben (ha vannak), 2 személyt ismerek, de nekik is max. 100 milliós autójuk van, magángép, jacht nélkül.

szóval köszi a feltételezett trollkodást, de a kérdésemre választ még nem kaptam

2015. júl. 5. 12:01
 13/22 A kérdező kommentje:
10: amikor voltak itt egy befektetési konferencián ismerőseim, ott nem voltak magyarok.
2015. júl. 5. 12:05
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Ennek kérdésnek mi értelme volt? Hogy dicsekedjél azzal, hogy kiket ismersz? Nincs kivel megosztanod? vagy mi az isten? Gyakorin dicsekszel, hát ez elég szegényes dolog már nem azért.... Eleve a kérdés is fo.s, mert nézz körbe, láthatod a luxust, hogy ki hogy él akkor mi a faxnak teszel fel ilyen gya.gyás kérdést????
2015. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

Igen, létezik ilyen nálunk is bőven, bár ahhoz hogy megkérdezd, nem kell Dubai haverokat kamuzni :D


Amúgy pl építőiparban is 1-1 jól menő vállalkozónak van böhöm nagy terepjárója 30-40 milliós értékben, de egy kisebb magángép is hasonló árakat kóstol. De volt szerencsém olyan emberhez, aki szeretett felvágni ezekkel, Monacóba jár F1-et nézni, tengeri vitorlása van, szóval nem szarral gurigázik.

2015. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

ebben mi a felvágás? ha azt mondanám ezek nekem lennének, az lenne felvágás.

ha jól nézel ki, nem vagy ostoba, és pénzért sok mindenre hajlandó vagy, neked is bármilyen ismerősöd lehet, nem számít hogy nő vagy pasi vagy. ezzel a logikával kimész Dubajba pl. és megszólítanak a népek. pár perc alatt kideríted mennyi a jövedelme vagy valami, és eldöntöd megéri-e ismerkedni. szerintem ez nem nagy dolog :D

2015. júl. 5. 13:16
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
melyik kocsit vesztegetik 1 millió dollárért? csak mert vennék oda részvényeket:D
2015. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

"10: amikor voltak itt egy befektetési konferencián ismerőseim, ott nem voltak magyarok."


Ezek szerint 1etlen magyar ismerősöd sincs, tehát csak külföldön szopikáztad eddig a bránert!

2015. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
#18 elit k×rva, na
2015. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

17 limitalt kiadasu lambo pl

18 ha vkivel ilyet csinalok azt azert teszem mert megkivantam es kulonben se a bankkartyajat szopom :D

2015. júl. 5. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!