Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkások! Nálatok is...

Gyári munkások! Nálatok is ugyanez a helyzet? Minimálbérért szó szerint azt várják el, hogy megszakadjatok? Hogy bírjátok elviselni? Nekem nehezen megy.

Figyelt kérdés
Ha beérek a munkahelyre, már idegbeteg vagyok. Mindenért b@szogatnak. Tegnap is engem b@sztak le más marhaságáért. Egyre több szabályt vezetnek be. Minden apróságért fegyelnit osztogatnak. 1 túlórával 2 műszakban kaptam 73 000 ft-ot. Egyedülálló vagyok, család nélkül. Szeretnék előbb-utóbb lakást. Ebből hogyan? Olyan albérletben lakom, ahol hatszázan vagyunk egy lakásban. Ez nekem nem való, mert már nem vagyok az a bulizós típus. Nem tuom kialudni magam a többiektől. Kivennék egy lakást egyedül, de akkor kajára nem maradna. Szeretnék boldog életet élni. Tanulok is munka mellett, még 1 évem hátra van. Jó lenne, ha el tudnék helyezkedni azon a területen több fizetésért. Lehet ennél rosszabb, ami a gyárakban folyik? Nem látom a kiutat innen. :( 24/L
2010. márc. 2. 10:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kértem a 15 ezret, de a bruttóm nagyon sokkal több, mint a nettó. Valami szuper bruttósításról beszéltek a munkatársaim...
2010. márc. 2. 11:37
 12/12 anonim válasza:
Én is gyárban dolgozom és nem szakadok bele a munkába.Kedvesek az emberek és jól élek(külföldön).
2010. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!