Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a tapasztalatod, a munkálta...

Mi a tapasztalatod, a munkáltatóknak mennyire fontos, hogy a jelőltnek legyen facebook profilja?

Figyelt kérdés
Egy munkavállaló aki jelentkezek egy állásra, mennyire elvárás vagy nézik meg és mennyire szükséges, hogy legyen facebook profilja ? Anélkül is lehet állást kapni?
2015. jún. 6. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy van vagy nincs.

Inkább az, hogy mi van ott.

2015. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ahogyan mostanában észrevettem a LinkedIn jóval fontosabb szakmai körökben.
2015. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem. sehol nem került szóba, mivel nem egyszerűen vagyok megtalálható a FB-on, így biztos, hogy nem is nagyon tudták megnézni, de sehol nem kérdeztek rá, került szóba.


Linkedint meg szokták nézni

2015. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Hat ha valami marketinges, PR vagy komolyabb felso vezetoi poziciora jelentkezel, startbol kibuksz ha nincs egy utos profilod az osszes kozossegi portalon. :)


Mas esetekben tenyleg csak az szamit, hogy ne tegyel kozze magadrol kompromitalo infokat.

2015. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akármilyen sima állásnál is kérdezem.
2015. jún. 6. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, a közmunkásnak is kell. Sőt mi több anélkül már élni sem lehet. Még egy műtét előtt is megnézi az operáló orvos és aszerint vág, ha nincs profil nincs műtét. Én már halott is vagyok.
2015. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Talán közmunkásnál nem kell, mert oda mindenkit felvesznek kötelezően, de akármilyen ügyfélkapcsolati pozícióban pl ; asszisztens, titkár, portás, recepciós, eladó vagy hitelelbíráló, jutalékos stb.....


A műtétnél nincsen szüksége az orvosnak a te dolgaidra.

2015. jún. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!