Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire fontos a referencia...

Mennyire fontos a referencia angliában?

Figyelt kérdés
mennék ki angliába dolgozni, de még csak MAgyarországba dolgoztam.kell fontos a referencia? ha igen elég az utolsó munkahelyemről? vagy kell mindegyikről? mennyire releváns? szokat számít? mi van ha már a volt főnököm se dolgozik azon a munkahelyen ahol én dolgoztam y éve?

2015. ápr. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos, nagyon is. De! Angliai referenciára kíváncsiak, külföldi referenciát csak néhány területen fogadnak el.(mérnök, informatika, pénzügy).
2015. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 goaus ***** válasza:
A magyarra azt mondanám, hogy ha lehet, csináltass, de nem nagyon számít kinn. Annál inkább az első angol, angol cég referencia levelével később sokkal könnyebb jó munkát kapni. Amúgy én pl após cégével írattam 5 évről, de nem nagyon érdekelt senkit, a helyire kíváncsiak.
2015. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, hasonló válaszokra számítottam!
2015. ápr. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!