Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnöki diplomával segédmunkás...

Mérnöki diplomával segédmunkás vagyok mióta diplomaztam. Hol találni normális és tisztességesen fizető állást?

Figyelt kérdés

Értelmes, jó megjelenésű fiatalember vagyok mégis sehova se vesznek fel.

Nem bírom már csorosagot és megbecsuletlenseget.


2015. máj. 25. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el dolgozni egy nagyobb cégnél és fogadd el azt a kisebb összeget amit adnának a munkádért és próbálj feljebb lépni, illetve a következő állásinterjúkon már elmondhatod, hogy hol dolgoztál eddig...


Ebben a szakmában kezdőket, friss diplomásokat nem szívesen alkalmaznak.

Próbálkozni kell a szakmádon belül és 2-3 éven belül eléred amire vágysz. Csak jól kell teljesíteni!


Vagy egyáltalán nem találsz munkát a területen?

2015. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy akkor az volt a gond hogy pályakezdő vagyok és nincs tapasztalat. Sehova se vettek fel. Teljesen kiestem szakmából, bolti eladó vagyok nyolc éve, Naponta kapom a lenézést és atrocitasokat kedves embertarsainktol.

Bejelntve négy órás minimalberre vagyok se a munkaevek se a nyugdíj igy nem megy nekem. 220 órát dolgozok 130 ezerért. Szabadságot nem kapok egy napot se.

Eddig tűrtem de valahogy most elfogyott erőm nem akarok már csóró senki lenni. Nem igaz higy egy normális pozíció sincsen nekem. Se bkv bérletet se cafeteriat semmit se kapok. Egy portás vagy egy takarítónő jobban meg van fizetve mint én. Tanulni nem érdemes semmibe nézik ez a konklúzió!

2015. máj. 25. 21:55
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

diplomád mellé gondolom van nyelvtudásod is, azzal ügyfélszolgálatosként (nem sales) simán meg tudnál keresni 130e-et napi 8 órában.


Keresni kell, és oda menni, ahol többet fizetnek. Ez Mo.!

2015. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

8 éve nem találasz munkát??? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem veled van gond. Ha mennél a munka után, biztosan találnál valamit. A mérnökök azért eléggé keresettek mindenhol!


Megkérdezhetem, hogy pontosan milyen mérnök vagy és milyen eredménnyel végeztél?


Én a helyedben odaállítanék egy nagy céghez, és megmondanám, ha nem akarnak felvenni, hogy oké, pályakezdő vagyok, de mindenhonnan elutasítanak, amikor nem lenne szabad! És kérném a főnöktől (nem a hr-es vagy interjúvoztató kedves hölgytől, aki szart se tud), hogy adjon esélyt! 3 hónap ingyen munka, ami alatt bebizonyíthaton, hogy igen is értek a szakmámhoz és ha megfelelek, akkor alkalmazzanak ezután!

2015. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem tudok ingyen dolgozni, vannak fizetni valoim minden hónapban.

Nyilván az utóbbi években már nem intenzíven keresek munkát.

Hidd el nem az eredmenyeimmel van baj, mindig jó tanuló voltam, diploma az nem olyan dolog mint a kisiskolás ellenőrző könyve hogy az eredményeket vizslatjuk.

Nyilván aki lediplomazik az nem egy tahó semmihez értő valaki.

2015. máj. 25. 22:12
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Pedig de... Tudod, hogy hány semmire kellő embert láttam lediplomázni? És el sem tudom képzelni, hogy ki lenne képes alkalmazni őket...

Persze ne érts félre, nem rád gondoltam, csak rosszul hiszed.


Minden esetre, ha jók az eredményeid, akkor tedd oda magad és próbálj a szakmádban elhelyezkedni! A legrosszabb fizetés is több lesz, mint a mostanid...


Ingyen meg lehet dolgozni kis ideig, főleg, ha ilyen helyzetben vagy.

Spórolj össze egy kis pénzt, amivel kihúzod 1-2 hónapig!

(Bár a 8 év alatt nem tettél félre semmit?)


Menj a munka után, hidd el, hogy sikerrel jársz majd! Írj egy jó önéletrajzot, legyél magabiztos és lássák rajtad a határozottságot és a tenni akarást.

2015. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Valamit szerintem nagyon rosszul csinálsz, főleg Pesten, Nekem ahány mérnöki pályán végzett ismerősöm van mind kapott állást minden további nélkül!
2015. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Biztos zsenik.

Mit lehet rosszul csinálni?

Millió helyen voltam aztán sose hivnak vissza vagy ha igen akkor annyi hogy masra esett ezúttal a választásuk...

2015. máj. 25. 22:34
 9/20 anonim ***** válasza:
MO-n hivatalosan NEM LEHET ingyen dolgozni, mert tiltja a törvény! A nagy cégek pedig nem fusiba alkalmaznak, nem vállalnak be ilyesmit.
2015. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor legyen minimál bér...
2015. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!