Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Büfészak BSc után elhelyezkedn...

Büfészak BSc után elhelyezkedni normális helyen?

Figyelt kérdés

Reál büfészakon tanulok, végefelé vagyok.

Nemigazán tudom, mit szeretnék kezdeni magammal...

ennyi az esély úgy elhelyezkedni, hogy lehessen mellette estin/levelezőin tanulni? Mondjuk háromhetente nem dolgozom csütörtökön és pénteken?

Diákmunkával be tudom dolgozni magam valahova? Mondjuk pont most hallottam rá esetet a héten, de ez mennyire gyakori?

Olyan helyen, ahol esetlen be tudom dolgozni magam, mindenképp gazdasági és gazdasági végzettséget fognak kérni ennek megfelelően előbb-utóbb?


Muszáj idegeneket kérdeznem, mert nemigen tudom, mi merre hány méter, és őszintén szólva aggódom...

Nem tudom, mi akarok lenni, amit tanulok, piacképtelen...

Szorgalmasnak tartom magam de kifejezetten NEM okosnak.


2015. febr. 10. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát legyél büfés, a kólát úgyis szereted...Beszélj Róbert nagybátyáddal hogy dobjon meg 6 millával, abból simán beindítasz / átveszel egy egyetemi büfét, éttermet. Aztán jöhet a (szőke, magas nagymellű) svéd nő, portugál nő, holland nő, alkalmazottnak hozzád; kész International House!
2015. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen egy real büfeszak? Azt hittem olyan csak a human szakok között van:)

En atkepeztem magam egy olyan munkara, amire van kereslet, ezt tudom neked is javasolni, lehetöleg kapcsolodjon valahogy az addigi tanulmanyaidhoz, vagy akar valts teljesen mas iranyra.


Az IT hatalmas terület, sok lehetöseggel, mindenfele tipusu ember megtalalhatja benne a neki valo szakmat.

Elsö körben en megvennem a helyedben a HVG Karrieriranytü c. könyvet (Richard N. Bolles a szerzö), es az önismereti gyakorlatokat megcsinalnam benne. Valamint nagyon jo tanacsok vannak benne a munkavallalashoz is.


Legközelebb olyan szakmat valassz, amit szeretsz annyira, hogy jo kepessegeket fejlessz ki benne, es amire kereslet is van (az allashirdetesekböl lehet ezt megtudni, illetve a fizetesek.hu-n tudsz a fizetesekröl tajekozodni). Sok sikert!

2015. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú bőven van sok tök értelmetlen reál büfészak!

Az a gond, hogy ami a szakomhoz kapcsolódó átképzési lehetőség, az abszolút nem érdekel, marad a más irány. Az IT nem érdekel. :(

Szerintem nem is egyetem lesz a nyerő, mert ami igazán érdekelbe, az baromi nehéz, nem elég a szorgalom. Plusz nincs levelezőin de amúgy is elvégezhetetlen lenne (kemény elvont mechanika levelezőin?)

Jelenleg nem tudom, hogy mi az, ami reálisan esélyes és elvégezhető.

2015. febr. 13. 23:57
 4/5 A kérdező kommentje:
*reálisan esélyes és szeretném is.
2015. febr. 13. 23:58
 5/5 anonim válasza:
Ha kifejezetten jó nyelvtudásod van, akkor ügyfélszolgálatra pl. felvesznek "büfészak" diplomával is.
2017. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!