Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyiért lehet...

Budapesten mennyiért lehet kapni normális, élhető lakást?

Figyelt kérdés

Olyat, ahol 3 fő ellakhat.

Kíváncsi vagyok az emberek véleményére, hol, mennyiért, milyen lakást gondol ilyennek.


2015. ápr. 26. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Budapest eleg nagy, az meg hogy kinek mi a normalis eleg szubjektiv.
2015. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15-18 millió legalább.
2015. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 főnek (szülők + 1 gyerek?) szvsz min. kell egy 3 szobás lakás (2 kis háló + nappali).


Ilyenből normálisat normális környéken 12 (panel)-25 (tégla vagy új építés) millió alatt igen nehéz kifogni.

2015. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20-25m
2015. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön a karrier, fizetés témához? Egyébként 10 milliotol felfele, igénytől függően bármennyi.
2015. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pénzügyek egyébbe akartam, de a tippmix kérdések áradatától elbizonytalanodtam.
2015. ápr. 26. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 9-ért vettünk anno egy olyat, ami nyilván nem luxus, de szerintem 4 főnek normális életet lehet benne folytatni. 1+2 fél szobás panel, Kökihez közel.
2015. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attól függ, hol kerestek. Én pl. most néztem lakásokat (szeretnénk a mostaniból egy jobb beosztásúba költözni majd, gyűjtünk is rá), és ami nekünk ideális lenne, az min. 21-2millió, és azok is a "necces" fajták ("a kép csak illusztráció")... annyi volt a kikötés, hogy tömegközlekedésileg jó környék legyen (mert nincs kocsink és nem is tervezünk venni), ne kifejezetten rossz környék legyen, és 2+ szobás... ami "extra" a kívánalmakban, hogy téglaépítésű, cirkófűtéses és 2. emeletnél ne legyen feljebb... de lassanként a környéken, ahol néztük, az 5. emeleti központi fűtéses panel is 20millió fölötti. És nem a Rózsadombon néztünk :D.

(amit mi néztünk, az pl. XI. kerület volt meg Zuglóban olyan részek, amik távolabb vannak a Hős utcától, mint a mostani lakásunk)

2017. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!