Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok az ilyen munkahe...

Mit gondoltok az ilyen munkahelyről? Nem lehet leülni, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy kis üzletben dolgozom, ahol általában 10 órás a munkaidő. Ebben a 10 órában van fél óra ebédszünet, amikor leülhetünk, amúgy végig kell állnunk az egész napot. Hiába nincs egy darab vevő, még csak nézelődő sem, akkor sem ülhetünk le. Amikor nincs szezon, akkor van, hogy csak napi 5 ember téved be a boltba, de akkor sem lehet leülni. Mit gondoltok erről? Máshol is van ilyen vagy csak én fogtam ki?

2015. ápr. 21. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Épp ez az, megtehetik hogy megtiltják a leülést mert ha nem tetszik, jön helyetted más aki még az ebédjét is boldogan enné meg állva.


Amikor kínai étteremben dolgoztam ott tiltották meg a leülést, bár ha épp nem volt semmi mehettem hátra zöldséget pucolni és ülhettem - ha találtam valamit, amire lehetett.

De összességében nem kellett attól tartani hogy visszeres lesz a lábam, mert futkostam eleget, borzasztó sz**r meló volt de sorban álltak rá az emberek, amikor eljöttem kb. 10 lányt próbáltak végig sorban és ölték egymást a melóért.

2015. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!