Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaközvetitőtől kapott...

Munkaközvetitőtől kapott szerződésem, és a munkahelyemen kapott szerződésem külömbözik. A munkaközvetitőm azt mondta, hogy az első szerződés is innen jött. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A munkaközvetitőm sikeres interview után elküldte nekem az elsődleges szerződést, amelyben a szálloda cime, adatai, manager neve, fizetésem, szállás, munkaóra van benne.

Miután kijöttem, elém tolták az itteni szerződést, de a garantált munkaóra külömbözik, és az órabéremet sem kapom meg!

19 éves vagyok, vendéglátásban dolgozom, az önéletrajzomból jól látható volt, és mégis a 6.5-öt küldték el, nem az 5.13mat .. tehetek valamit? Nem én hibáztam, mégis én szívok...


Válaszokat előre is köszönöm!


2015. ápr. 10. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt csak te hibaztal.
2015. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. ápr. 10. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ok ezt direkt igy terveztek, kicsalogatnak egy igerettel, majd ha ott vagy, szegyellni fogsz munka nelkul hazamenni es belatni, hogy atvertek. Naiv voltal, de most remelhetoleg szereztel ertekes tapasztalatot.
2015. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!