Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a gépelő.hu- ról?

Figyelt kérdés

Engem konkrétan a gépelési munka érdekelne, de egyéb tapasztalat is megoszthattok velem.

A regisztrációhoz milyen adatokat kell megadni? Hogyan fizetnek? Mennyit lehet keresni?

Arról már hallottam, hogy van egy ilyen "teszt" része a dolognak. És olyat is hallottam, hogy számlát kell adni, és úgy tudnak fizetni... Kell hozzá vállalkozói vagy vmi?

Minden info-t szívesen fogadok! Köszi


2010. febr. 16. 16:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Hányan lehetnek rajta? Ha írnak, hogy százvalahány feladat jött, egy óra múlva már egy sincs, így még egyáltalán nem végeztem munkát ott, csak a vizsgát.
2015. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
74%

kb 20ezer munkavállaló.

szerencse is kell hozzá. ha kérsz sms-t, akkor küldenek a telefonodra üzenetet, hogy mikor van munka. pont azért, mert sokan dolgoznak egyszerre, érdemes azonnal gép elé ülni ilyenkor, hogy valamennyit elcsípj.

2015. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 pandamanci válasza:
72%

Jézus ereje ez rosszabb, mint gondoltam, az van az oldalukon, hogy 600-1500ft-os ÓRABÉR, reggel 8-tól este 8-ig van lehetőség dolgozni.

Beregisztráltam és akkor küldtek egy levelet, hogy sajnos jelenleg gépírási feladatból, nem lehet vizsgát tenni, mert nincs rá igény, jelenleg telemarketingből tehetek vizsgát.

Én szépen elképzeltem, hogy ha a legrosszabb órabért vesszük és napi 9 órát tolok, akkor megvan a havi 80-am, erre kisül, hogy annyira nincs munka, hogy két hónap alatt lehet összehozni 8-12 ezer fot-ot és még abból is levonnak egyharmadnyi részt.


Hát köszönöm szépen, csodálatos reklámfilmjüket, amiben azt ecsetelik, hogy mindenki jól jár, mert nem kell irodát fenntartaniuk, ezért kevés a költség és olcsón vállalnak megbízásokat, tehát sok van.

Erre kiderül, hogy tán mégse nincs olyan sok.

Ráadásul miért órabér van az oldalukon, amikor a Teljesítmény után fizetnek?

Hát ez iszonyú, jól fel kéne dobni ezt a céget, csaló, mint a többi!:(

2016. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
61%
sehol nem írja, hogy mindenkinek biztosít napi 8 órás munkát. kiegészítő keresetet lehet vele elérni.
2016. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!