Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a gépelő.hu- ról?

Figyelt kérdés

Engem konkrétan a gépelési munka érdekelne, de egyéb tapasztalat is megoszthattok velem.

A regisztrációhoz milyen adatokat kell megadni? Hogyan fizetnek? Mennyit lehet keresni?

Arról már hallottam, hogy van egy ilyen "teszt" része a dolognak. És olyat is hallottam, hogy számlát kell adni, és úgy tudnak fizetni... Kell hozzá vállalkozói vagy vmi?

Minden info-t szívesen fogadok! Köszi


2010. febr. 16. 16:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2014. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ma utaltak pénzt, kb a harmadát vonták le. összességében elégedett vagyok.
2014. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
valakinek valami friss infója? Most szeretnék belevágni mint pályakezdő és minden infónak örülnék, hogy megéri-e belekezdeni vagy inkább nézzek más munka után?
2015. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
ebből megélni nem fogsz. nekem úgy 2 havonta jön össze 8-12ezer ft. igaz, ez naponta kb 10 perces munkával. kiegészítésnek tökéletes.
2015. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Zsike123 válasza:
Sziasztok! Érdekelne, hogy nektek is volt-e problémátok az oldallal. Az első problémám, hogy a szerződésemet kb. két hete felpostáztam nekik, a dokumentum tárban azóta sincs fent. A másik, hogy most már második alkalommal vettem észre, hogy megcsináltam az ingatlanvadász feladatot, a végén kiírta, hogy jóváírták az összeget, az egyenleg lekérdezésnél viszont 1 feladattal kevesebb van jóváírva. Ezt már másodszor vettem észre. A harmadik, hogy a gépelős feladatot nagyon nehéz megcsinálni. Én is több éve hibátlanul gépelek, és annyira nem lehet érteni a kávéházi beszélgetést, hogy rengetegszer kellett megállítanom, újra hallgatnom, és így sem sikerült. Ja, az egyenleg közlőnél az van írva, hogy nettó fizetés, de ahogy utána olvasgattam, még ebből vonnak majd le dolgokat. Akkor miért nettóként jelzik?
2015. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

kb egy hónap mire feltöltik a szerződést, nyugi, fenn lesz az.

A tranzakcióknál nézd meg a részletes listát is, mert lehet hogy utólag vontak vissza összeget.

Én amúgy az egyenlegközlőt sosem használom, csak a tranzakciót szoktam nézni, és ott tudom ellenőrizni is, mennyi lett jóváírva.

a gépelőshöz nem tudok hozzászólni, azt nem csinálom.

2015. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Zsike123 válasza:

Nem történt visszavonás, megnéztem a tranzakcióknál, viszont van két dátum, ahol szerepel, hogy 1 -et megcsináltam, de 0 Ft lett jóváírva. Ez miért lehet? Amikor megcsináltam?

Esetleg kaptatok már ingatlanvadászon kívül más feladatot is?

Még egy kérdés. Miért van a munkaidő beosztás az oldalukon? Beállítottam, hogy 8-9 között tudok dolgozni, ugyanúgy kiküldték 6:58 -kor az e-mailt, és természetesen nem volt már feladat 8 órára sem.. Akkor teljesen feleslegesnek érzem...

2015. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

a tranzakciónál a részletes listát nézd.

egyébként meg ezeket a kérdéseket tedd fel nekik, biztos válaszolnak. én most csak találgatok.

2015. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
hol tudom megcsinalni a munkákat? a szerződés fent van, mindig kapok e-mailben értesítést uj feladatról, de ott nincs link róla, ha belépek az oldalra ott a kezdőlapon sincs semmi, kivéve a 2 vizsga feladatot amit mar megcsináltam...
2015. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mivel az értesítést minden munkavállaló megkapja, így valószínűleg mire te belépsz, már elfogynak a feladatok.
2015. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!