Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a gépelő.hu- ról?

Figyelt kérdés

Engem konkrétan a gépelési munka érdekelne, de egyéb tapasztalat is megoszthattok velem.

A regisztrációhoz milyen adatokat kell megadni? Hogyan fizetnek? Mennyit lehet keresni?

Arról már hallottam, hogy van egy ilyen "teszt" része a dolognak. És olyat is hallottam, hogy számlát kell adni, és úgy tudnak fizetni... Kell hozzá vállalkozói vagy vmi?

Minden info-t szívesen fogadok! Köszi


2010. febr. 16. 16:57
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
100%
Mostanában (2011.08.22.)mi a hír felőlük? Kb. fél éve regisztráltam és eddig semmilyen munkát nem kaptam.
2011. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:

Sziaszok! Igaz, hogy már régebbiek a levelezések, de hátha valakit még érint a téma. Én is regisztráltam, de még nem csináltam vizsgafeladatot, dehát amiket olvasok róla, totál elment a kedvem.

A jövedelmekhez viszont hozzá tudok szólni, hogy működik, akit érdekel: ezek a díjak megbízással működnek annál, aki nem vállalkozó és nem tud számlát adni. Vagyis maradjunk az egyik válaszoló buróttó 15.000 forintos díjánál. Mivel nem tételes költségelszámolást választotok, a jövedelem 10%át tekintik költségnek, így adóalap lesz 13.500.- Ft, a bevétel 90%-a. Erre az adólapra szorozzák fel idén a 16% szja-t ami 2160.- Ft levonást jelent, és nekik nem levonni kell a jövedelemből, hanem nekik kell befizetni a 27% (tavaly még EHO), idén már Szocho járulékot. Vagyis, aki 15 ezres bevételt ér el, annak kézhez kell kapnia 12.840.- Fto-ot (hacsak nem nyilatkozott arról, hogy szuperbruttósítsák a jövedelmét, de gondolom ilyen kis összegnél nem).

Ha pedig a 2011-es évet nézzük, akkor ez annyiban volt más, hogy ott még kötelező volt a felszuperbruttósítás, vagyis az idei 12.840.- helyett tavaly 12.256- forintot kaptatok volna helyesen kézhez. De ez akkor sem olyan kevés, mint amiket írtatok. Szóval nem tudom, hogy mit ügyködhetnek ott a jövedelmekkel, de elég lehangoló a dolog :-(

2012. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Közel egy éve semmi hír, tapasztalat? Se jó, se rossz?
2013. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Fanina válasza:
Sziasztok!Én regisztráltam,csináltam feladatot is már az egyenlegem 13700Ft.Kiváncsi vagyok mennyit kapok kézhez?!
2013. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:

Ha valakinek van esetleg mostani friss infója szívesen fogadnám üzenetét, vagy ha esetleg már dolgozik valami hasonló helyen otthonról és megkapja rendeset pénzt attól is!

Előre köszönöm!

2013. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Szar az egész. Én próbáltam, de az a baj vele, hogy nagyon ritkán volt munka és az is kevés volt. Jött egy e-mail, sms, hogy van valami kis anyagocska, amit le kell gépelni. Nagyon gyorsan elkapkodják. Kb. 800 Ft-ot tudtam így összekaparagatni, de az meg mivel nem üti meg a fizetési limitet, nem fizették ki. A szövegek tényleg gázak, nehezen érthető, nehezen hallható, főleg, mikor egy tájszólással beszélő ember interjúját kellett begépelni. Nehéz úgy gépelni, hogy a beszélő nem fejez be mondatokat, belekap egy új mondatba. Nem tudod, hogy mi írjál, pontot vagy három pontot. Aztán jön a lektor, jól beleköt mindenbe, amiért le is vonnak hibapontokat.
2014. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Én ma találtam ezt.Tényleg ennyire rossz?

Van vmi hír erről?

Mondjuk a kérdés 4 éves,nem gondoltam,hogy ilyen régóta megy a dolog.Akkor csak működik,ha nem adóznának,akkor 4 év alatt ez feltűnt volna valakinek,nem?

2014. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nekem most közel 20ezer Ft van az egyenlegemen, várom a jövőhavi kifizetést, akkor majd beírom, hogy mi volt.

Azt mondjuk leírják az ÁSZF-be is, hogy az összegyűjtött összegből levonásra kerül mind a munkavállalót, mint a munkaadót terhelő költség. De majd referálok.

2014. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Ezt a 20 ezret hány megbízásból szedted össze?

És mennyi idő alatt gyűlt össze?:)

2014. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónap alatt.
2014. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!