Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van a családi körötökben 22...

Van a családi körötökben 22 év körüli lány? Milyen munkakörben dolgozik szerintetek egy mai fiatal, aki már nem iskolába jár?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 07:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat kérek!J

Jelenleg egy rettentő irodai munkát végzek, érdekelne, hogy egy mai fiatal merrefelé dolgozhatna még.

2015. márc. 9. 07:49
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakmád?
2015. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

pénzügyi szakmám van.

Vállalkozásoknál kellene elhelyezkednem kifejezetten, de ott ezek a típusú szakmák telítve vannak fixen.

2015. márc. 9. 07:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
tesóm a mekiben melózik már 2-3 éve mert nem talál sehol melót a szakmájában.
2015. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Én barátnőm 22 éves és ő logisztikát tanult, és az én munkahelyemen dolgozik raktárosként, bár egyenlőre csak amolyan kisegítő, ő is javarészt irodában van, de legalább mozoghat is mert sokszor az anyagokat kell címkéznie meg jegyzeteli anyagmozgatás közben hogy miből mennyit vittek el és melyik csarnokba, meg amit bevisznek azt is ő jegyzeteli, illetve a beérkező megrendelt dolgok átvételét is ő adminisztrálja el az sz.gépen és azokat adja ki az illetékeseknek a részlegükön belül.


A húgom aki igaz csak 20 éves ő befejezte az iskolát mert szakmát is tanult az érettségi mellett és ő neki kereskedelmi végzettsége van, e nagyon utálja azt hogy hol árut kell pakoljon hol a kassza mögött kell ülnie. Ő tanulhatna még mellé valamit de ő sem tudja igazán mit lehetne még, mifelénk úgy 30-50 km-es körzetben jobbára csak gyárak vannak, és itt leginkább logisztika terén érdemes gondolkodnia az embernek. Én nekem informatikai végzettségem van sz.gép szerelő és hálózatépítő vagyok, de sajnos sehol nem tudok elhelyezkedni vele mert mindegyik helyen hatalmas sorban állások vannak, a kis vállalkozók meg alig fizetnek meg, szaküzletbe is telített ez a munkakör ott is 20 ember vár üresedésre csak előttem.

Én inkább fuvarozni mentem el el futárcéghez mert ott legalább még megfizetnek.

2015. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem is szükséges feltétlenül szakmában, csak valami jobban kereső állás legyen.
2015. márc. 9. 08:05
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Általában bolti eladók ha kereskedelmi sulit végeztek vagy csak érettségijük van. Szakmával már más a helyzet. Úgy van labor asszisztens, orvosi rendelőben asszisztensnő, gyógyszergyárban technikus, meg egy rakás könyvelő (az okj-s fajta) meg egy pár pultos/pincérnő. (nagyszülőnként 5-6 testvérrel elég sok velem egykorú másodunokatestvérem van, így ezek alapján tudok véleményt formálni. A családban nem jellemző a diploma, én kakukktojás vagyok)
2015. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 22 éves lány, és egy gyorsétteremben melózom, de utálom. Jövőre szeretnék egyetemre jelentkezni, addig meg összeszorítom a fogaimat, kell a pénz.
2015. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Én egy esküvői ruhaszalonban dolgozom, foglalkozom a vendéggel, méretet veszek, a ruhákat, amit visznek, előkészítem, stb.

10-17-ig dolgozom, 1300ftos órabérben, szóval nem panaszkodom... Mellette hétvégén suliba járok.


20/L

2015. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Húha, utolsó, ezek szerint tényleg mindig van jobb.

Hogyan akadtál ilyen jól fizető munkára?

2015. márc. 9. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!