Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eladtam az Ebay-en de nem...

Eladtam az Ebay-en de nem férek hozzá a pénzemhez?

Figyelt kérdés
Nem férek hozzá a pénzemhez csak 21 nap után de ha addig nem ér oda a termék a vevőnek akkor addig nem kapom meg a pénzemet?

2015. febr. 26. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
"Nem férek hozzá a pénzemhez csak 21 nap után" ... "akkor addig nem kapom meg a pénzemet?"
2015. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor kapod meg a pénzed ha a vevőhöz odaér rendben a termék és visszajelzi (értékel) hogy minden ok.

Ha semmit nem csinál se értékelés se nem csinál open caset hogy nem kapta meg 45 napon belül akkor te 45 nap után kapod meg.

2015. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha a vevő le tagadja a terméket?? Akkor miért írja a paypal hogy 21-nap?? Mert normál szállítással nem fog oda érni!! Ezt mint ebay vevő jól tudom mert nekem is volt amikor vettem dolgokat és valamelyik volt 30-35 nap is! E
2015. febr. 26. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a vevő letagadja akkor bukod a pénzt. Vevőként volt hogy open caset nyitottam és az eladó már utalta volna vissza a pénzt amikor a postás csengetett az áruval. Gyorsan lezártam az ügyet azzal hogy megjött és adtam pozitívat.

Ez a rendszer a vevőt védi nem az eladót. Inkább az jellemző hogy a vevőket is kizárják mert akinek túl gyakran nem jön meg az áru az gyanús. 1-1 előfordul de ha sűrűn ez van akkor nyilván nem igaz.

2015. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal úgy van,hogy (rendszeresen vásárlok ebay-on),tehát el küldöm a pénzt az eladónak,és ő fel adja!És jóváírják a pénzt az eladónak!
2015. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ha a vevőhöz odaér a termék. De ha nem akkor a vevő visszakapja a pénzt. Addig a pénz "lebeg" a 2 paypal számla közt.
2015. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!