Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnét és hogyan deríthetem...

Honnét és hogyan deríthetem ki, hogy mihez lenne valóban tehetségem?

Figyelt kérdés
Kissé elbizonytalanodtam az eddigi szakmai karrieremet illetően. Jó ideje munkanélküli vagyok és már nem találom a helyemet, és nem is tudom, hogy mire lennék valóban alkalmas, ha egyáltalán felvennének, de úgy fest a múltbeli területeken nem vagyok az. Hogy deríthetném ki mindezt, és így ennyi idősen hogy lépkedhetnék tovább abba az irányba, hogy végül ismét munkába állhassak, de már maga biztosan? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 9. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Néz, célzottan keresni = kevesebb lehetőség.


Ha még nem-célzott próbálkozással sem jön össze semmi, vagy mininális, miért csökkentenéd tovább az esélyeidet?


De nekem mindegy. Csak nem gondolom hogy 40% feletti munkanélküliségi aránynál (amit a közmunka tovább rontott) érdemes lenne válogatnod.


Akarod tudni mi vagy? RABSZOLGA. Azt csinálod (majd) amit az Urad mond. Ha nem mond semmit, akkor sem hagyunk az út szélén. Belökünk az árokba.

2015. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
53%-os, úgy látom elfelejtetted bevenni a gyógyszeredet úgyhogy pótold gyorsan!
2015. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11: talán én se véletlen jutottam arra, hogy ideje önmagamat megtalálnom és célzottan keresni, ugyanis amíg mindenre jelentkeztem, amire esélyt láttam több helyesen is interjún hresek maguk mondták, hogy azt látják, hogy nagyon dolgozni akarok, de így akkor se vehetnek fel. Szóval így jutottam el idáig, hogyha így nem, akkor még is miként? Akkor mi a jó, hogy felvegyenek végre? Ez nem válogatás akarása, hanem egyszerűen szeretném megtalálni a módját annak, hogy tök mindegy igazából, hogy mire de vegyenek már fel végre és ne legyen már minden munkaadónak mindenféle kifogása ellenem. Biztos önbizalom is hiányom is lett ezek miatt nem kevés, de talán így már nem lesz, ha magamra találok, és látják a munkaadók is, hogy jééé tényleg nem csak pusztán dolgozni akarok, hanem az is vagyok, amit dolgoznék. Mert úgy fest, h egyre inkább nézik ezt, ha burkoltan célzott rá több hres is.

Egyébként meg, ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre akkor nem kötelező így tenni, de a fő kérdésem nem az volt, hogy hogy keressek munkahelyet.

2015. jan. 9. 23:57
 14/16 A kérdező kommentje:
Hm, ez azért eléggé érdekes, itt gyikon egy csomó "okos" ember tolong, hogy válaszokat osztogasson tanulóknak, anyáknak stb. Ide meg egyenlőre alig jött vmi használható válasz. Tán olyan nehéz kérdést tettem? Vagy netán lényegtelen kérdés lenne?
2015. jan. 11. 21:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak erre nincs nagyon megoldás. Mert munkát találni piszok nehéz, főleg nőként, sajnos. Ha van gyereked, az a baj, ha nincs akkor az. Ha túl fiatal vagy az a baj, ha 30 elmúltál akkor az, mindenbe bele szólnak, én is ezt tapasztalom és nagyon elegem is van az egészből. 4 szakmával nem lehet elhelyezkedni, tiszta szánalmas, havi 20 helyre jelentkeztem és válaszra sem méltattak. teljesen mindegy mire van tehetségem, affinitásom, senkit nem érdekel, meg sem kérdezik, mert nem ez számít. Már a hajós munkában gondolkozom és nyelvet tanulom, tervem elhagyni majd ezt az országot, nem látok mást magam előtt, vagy a legutolsó, hogy vagyonőrnek beállni, oda nem kell 200 év gyakorlat, meg referencia megkönyörgő nyaló levél, hogy esélyt kapjak a gályázáshoz. Családot már nincs is kedvem csinálni ebbe az országba, ettől is elvették már a kedven, a vágyaim, céljaim porokban, szóval nehéz így bármi bíztatást írni.
2015. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jah én vagyok a szintén 33/n
2015. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!