Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnét és hogyan deríthetem...

Honnét és hogyan deríthetem ki, hogy mihez lenne valóban tehetségem?

Figyelt kérdés
Kissé elbizonytalanodtam az eddigi szakmai karrieremet illetően. Jó ideje munkanélküli vagyok és már nem találom a helyemet, és nem is tudom, hogy mire lennék valóban alkalmas, ha egyáltalán felvennének, de úgy fest a múltbeli területeken nem vagyok az. Hogy deríthetném ki mindezt, és így ennyi idősen hogy lépkedhetnék tovább abba az irányba, hogy végül ismét munkába állhassak, de már maga biztosan? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 9. 18:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 33 éves és nő vagyok.
2015. jan. 9. 18:41
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz csinálni a legjobban? Hol élsz? Vidék, Bp?

Gyereket nem szeretnél? (lehet utána jobban jönne az ihlet). Eddig mit csináltál?

2015. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Élelmiszeriparon belül dolgoztam, nem szerettem, mert nehéz volt, meg nem is én akartam annak idején, hanem a szüleim. Egyedülálló vagyok. Bpén élek.
2015. jan. 9. 19:03
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja, hát hogy mit szeretek a legjobban ez jó kérdés ebben is totál bizonytalan vagyok, sok minden érdekelne, deha döntenem kéne egy mellett nem menne. :(
2015. jan. 9. 19:04
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Én is 33 éves és nő vagyok szintén. Ugyan így nincs munkám... De szerintem nem az számít, hogy mihez van tehetséged, sajnos. Legalább is én ezt vettem észre, hanem hogy mihez van lehetőséged vagy ép protekciód. Mert hiába is van bármihez tehetséged, ha nem akarnak felvenni, vagy ha be is jutsz valahová akkor elkezdenek kitúrni. Nőként nagyon nehéz az elhelyezkedés így konkrét tanácsot nem igazán tudok adni. Ami érdekelne vagy úgy érzed szívesen csinálnád, oda kell jelentkezni, mindent meg kell próbálni, más nincs.
2015. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már kifogytam a protekciókból, voltak, de csak az interjúig jutottam el azokban is, és végül nem választ kaptam vissza még úgy is. :(
2015. jan. 9. 19:26
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Tehetség, LOL. Örülj ha akárhova felvesznek.


Add be a jelentkezést bárhova amit szerinted el tudnál végezni, aztán örülj ha nem vagy többé munkanélküli.


Megjegyzem teljesen mindegy az életkorod jelenleg. Hogy nő vagy, az viszont komoly előny. Minimum dupla esély.

Bár a 0 duplája is nulla...

2015. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nincs munkád tanulj nyelvet pl. Magadtól, nem kell rá költeni, egy alapot össze lehet szedni. A nyelv egy csöppnyi előnyhöz juttathat esetleg.
2015. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tanulok nyelvet, nyilván magamtól. Azaz önállóan.
2015. jan. 9. 20:13
 10/16 A kérdező kommentje:
7: nyilván örülnék neki, ha bárhová felvennének, de eddig céltalanul mindenhová jelentkeztem amire alkalmasnak érzékeltem magam és pici kis esélyt láttam rá, de még sem lett semmi se. A tehetséget pedig körbe lehet röhögni, de annak sincs sok értelme, hogyha még én magam se tudom már lassan, hogy mivé is vagyok. A munkaadók nem fogják helyettem kitalálni, max. tesznek jó esetben egy próbát - de eddig nem tettek - és ha sz@r leszek benne elküldenek. Szóval baromira nevetséges ám, hogy célzottan próbálkozzak. Ha eddig úgymond céltalanul semmi se jött össze. Meg gondolom logikátlan is szerinted, elvégre van ám időm még bőven keresgélni. Ezt irónikusan értsd.
2015. jan. 9. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!